Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éreztek, vagy éreztetek...

Éreztek, vagy éreztetek izomláz szerű fájdalmat az alhasatokban, szeméremcsont tájékán?

Figyelt kérdés

Régi kérdést-választ találtam ezzel kapcsolatban, de érdekelne, hogy vajon Nektek, akik most várjátok a babát, érzitek-e?

26+3 hetes kismami vagyok


2010. febr. 14. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én nagyon sokat,főleg reggelente,felkelés után.Én még nem néztem utánna mitől lehet ,de gondolom ahogy nő a baba súlya az nyomja.26+6hetes kismami
2010. febr. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, most reggel ihletett a kérdés, ma érzem ezidáig a legintenzívebben. :) Köszi a válaszodat
2010. febr. 14. 10:35
 3/6 anonim ***** válasza:
hello, én nem lent szoktam érezni. hanem pl ha sokat megyek, v állok,akkor kb a köldököm vonalában érzek izomláz szerű feszülést, s minden lépéskor huzódik egyet. gondolom ez a garvitáció miatt van,ahogy huzza a pocakot.:S :D
2010. febr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hú, de még mennyire, hogy érzem. :))

3-4 napja lett ilyen intenzív nekem.

25 hetes km

2010. febr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van kb. 3 hete, már majd megőrülök tőle. Holnap megyek vizeletvizsgálatra, mert félek, nehogy valami húhyuti fertőzés legyen, mert olyan érzés, mintha a húgyvezetékemben lenne a fájdalom. Általában akkor erősebb, amikor húzódik valami miatt (leülök vagy fölállok).

Mondtam a dokimnak, és azt mondta, lehet, hogy a gyerkőc nyomja a hólyagot, vagy vezetéket!

2010. febr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor kismamipajtások, ez normális dolog :)
2010. febr. 14. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!