Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák ti sokat idegeskedtek...

Kismamák ti sokat idegeskedtek? Nem nyugtalan miatta a babátok? Sokat árt neki ha az ember ideges?

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Én végigidegeskedtem majdnem a 9 hónapot, végig azt hallgattam, hogy beszélgess hozzá, ne idegeskedj mert baja lesz, hasfájós lesz stb. Megszületett és semmi baja, nem hasfájós, néha sok a gáz a pocijába, de kaptunk gyógyszert, amit evés előtt kap és elmúlott tőle, nem az az egész éjjel átüvöltő hasfájós baba, semmi baja. Ne aggódj ezen. akik meg csesztetnek miatta, mond meg, hogy a te életed, ha majd baja lesz a gyerekednek akkor is neked kell vele megbirkóznod nem másnak, de semmi baja nem lesz. :)
2010. febr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sajnos nagyon sokat idegeskedtem a terhességem alatt, meg is lett az eredménye: a lányom 3 héttel hamarabb született és nagyon hisztis. Biztos vagyok benne, hogy a terhesség alatti mérgelődésem, idegeskedésem is szerepet játszik ebben.

Próbálj meg relaxálni, olvasgatni feltett lábbal, egy kicsit félresöpörni a gondokat és csak azzal törődni, hogy milyen csodálatos dolog történi veled. Hogy ott nő valaki a szíved alatt akit szeretsz és akitől majd ha nagyobb lesz visszakapod a sok szeretetet, gondoskodást.

Próbáld meg mindíg csak a jót meglátni, a rosszal nem törődni!

Jó egészséget kívánok Nektek!!

2010. febr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
en is nagyon sokat idegeskedtem, a terhesegem alatt duh kitoreseim voltak falhoz meg foldhoz csapkodtam ami a kezembe akadt,az eredmeny: keresztbe fordult bennem a fiam megkellet csaszarozni, meg neha nyugtalan.
2010. febr. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!