Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz az, hogy aki magas annak...

Igaz az, hogy aki magas annak kicsi pocakja lesz, és aki alacsony annak nagy pocakja lesz, aki széles csipője gyorsan szül, aki keskeny csipője van az nehezen szül?

Figyelt kérdés
alacsony kismamák sokat híznak,és jobban meg látszik a súly?
2015. márc. 8. 11:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%

a csípő szerintem nem mérvadó, szülés előtt lemérik

nekem irtó keskyeny volt a csípőm, mégis könnyen szültem, más meg nagy debellák, és szenvednek, meg császár..

2015. márc. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Ez mind hülyeség.barátnőm alacsony kicsi pocakja volt én magas vagyok nagy pocakom volt.a csípő is hülyeség.
2015. márc. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

En 150 cm magas vagyok es a 8. honapig alig latszott a pocakom. (Mondjuk picike babam is lett :) )

A csipom is eleg keskeny (meg a terhesseg elejen ugy allapitottak meg, hogy lehet, h ez miatt csaszarral fogok szulni, de normal szules lett belole) es eleg konnyen megvolt a baba.

Szerintem ez egyenfuggo, hogy ki hany kilot szed fel es, hogy mennyire latszik neki a pocakja :)

2015. márc. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Magas vagyok, átlagnál kisebb hasam volt valóban, mert széles a medencém. Ugyanakkor hiába széles, alig tudtam megszülni, vákuummal húzták ki, a másodiknál végül császár lett, a harmadik pedig adott volt, hogy császár, mert napok óta nem tágultam semmit. Barátnőm ici-pici nő, hatalmas hasa volt, keskeny csípőjű, mégis simán megszülte a több mint 4 kilós babát (kétszer).
2015. márc. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én magas vagyok és fiús alkatú, tehát elég keskeny a csípőm.

A hasam mindkét terehsségemnél hatalmas volt.

Első gyereket nehezen szültem, de nem a csípőm miatt, hanem nehezen tágultam. A második gyereket könnyen megvolt.

2015. márc. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
alacsony vagyok és ràadàsul vékony is. 13kg-ot hìztam, ami alig làtszott, kicsi volt a pocakom is.Alkatomhoz képest széles csìpővel, 2,5 óra volt tokkal-vonóval a szülés.
2015. márc. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
a tesóm egy 40 kilós csontváz, két 4 kiló feletti gyereket szült pillanatok alatt.
2015. márc. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Magas vagyok széles csípővel.

41 hetesen is olyan volt csak a hasam, mint másnak 5 hónaposan. Nagyon gyorsan és könnyen szültem.

Én nem mondom, hogy ez a csípőm miatt volt, csak leírtam a statisztikád miatt.

2015. márc. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nem mondanám magam se alacsonynak se magasnak (163 cm), egyáltalán nem volt nagy hasam. A csípőm viszont széles, ennek ellenére nehéz és hosszú szülésem volt. Majd'25 kilót híztam, a nagyrésze víz volt, 88 kilóval mentem szülni, de nem néztem ki annyinak.
2015. márc. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ezt még nem is hallottam, de rám igaz: 170 cm magas vagyok és relatív kicsi volt a hasam (úgy néztem ki, mintha lenyeltem volna egy dinnyét :-), a csípőm pedig széles és 4 óra alatt megvolt a baba (első).

Egyébként ha egy magasnak és egy alacsonynak ugyanakkora pocakja van, az alacsonynál nagyobbnak tűnik az arányok miatt. A keskeny csípőre pedig még az orvosok is azt mondják, hogy nehezíti a szülést, a szobatársamnak például a fiúsan keskeny csípője miatt volt császármetszése.

2015. márc. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!