Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek higyjek, védőnőnek vagy...

Kinek higyjek, védőnőnek vagy az orvosnak?

Figyelt kérdés

Reggel voltam védőnőnél halgatott szívhangot fent jobb oldalon. Kitapogatta ugye elötte a pocimat és mondta valószínű fent van a feje mert fent érez keményebb puklit, meg ugye a szívhang is fent volt. Azt modta 130 és 150 között mozog a szívhang és beírt 137-et.

4 óra múlva a doki is nézett szívhangot ő 130-at mért. Bal oldalon alul.

Nem fordulhatott meg mert ez idő közben nem is mozgott. 32 hetes vagyok.

Most akkor ki hallgatott meg normálisan? És jó a 130-as szívhang?


2015. márc. 9. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Végül is a védőnő 130 és 150 közöttit mondott, abba még belefér a 130.
2015. márc. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

jó lehet a szívhang, határon belül van, csak jó nagyot alszik :)


majd NSTék előtt egyél cukrosat, hogy ébren legyen, az fontos lesz.


amúgy nekem mindig a hasam alján nézték a szívhangot

2015. márc. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A normális 120 és 160között van, tehát a 130 tökéletes. És igaza van az elsőnek :)
2015. márc. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Lányommal is mindig lent nézték és végig fejvégű volt.

Csak furcsa nekem hogy a védőnő fent nézte a doki 4 órával később meg lent. És addig nem is mozgott a baba

2015. márc. 9. 20:34
 5/6 anonim ***** válasza:
A baba nem,de te igen! Nincs fixen rögzítva.Helye is van még..Nyugi, nekem mindenhol nézték, a melső fali lep.miatt nehéz volt sokszor megtalalniuk.
2015. márc. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A baba nem,de te igen! Nincs fixen rögzítve.

na ezzel azt akartam mondani hogy ahogy te mozogsz ö picit libeg odabenn,ringatod.Igy picit valtozik a helyzete is. Nekem is volt olyan még az utolso napokban hogy 3ora alatt nem talaltak meg ugyanott.Majd ha jarni fogsz ctgre,megtudodhogy ha pl az oldaladra fekszel mar nem hallhato ugyanott a szivhang hiaba fordulsz vissza gyorsan az aszisztens tudja hogy mit tettél :-D

2015. márc. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!