Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisfiú vagy kislány?

Kisfiú vagy kislány?

Figyelt kérdés
Kisfiamnál a 12hetes uhn mondták 98% kisfiú.az is lett! Most a második babával szintén ugyan ott voltunk a 12hetes uh, de nem láttak kukackát.utána a 18hetes uh nem láttunk kukacot, de kicsit takarta is a köldökzsínor. Másnap mentem a saját orvosomhoz aki a saját gépével megnézve kislányt mondott. 20hetesen vissza voltam rendelve uhra akkor viszont kisfiút mondott az orvos .ebből kifolyolag nem tudom milyen nemű lehet a pocaklakom.szerintetek?
2015. márc. 11. 06:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom az utolso a valoszinubb, mert elotte te magad mondod, hogy bizonytalan volt. De barcsak beled latnek es meg tudnam mondani :DDDD nekem 18.hetin mondtak kislanyt, azota is kislany :D jovo heten megyunk 4d-re, akkor vegre en is latni fogom a bizonyitekot :D addig nem merem 100%-osan beleelni magam :)
2015. márc. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én fiúra gondolnék. Legalábbis lányból könnyebben lesz fiú mint fordítva. :) Én a második fiamat várom, viszont nekem 2 ultrahangon azt is mondták. A 12 hetesen nem látták egyedül.
2015. márc. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
20hétig napi 3xhánytam alig van hasam csípőre hízom. Ebből gondoltam kislánynak (népi mende monda) tudom hogy lányból bármikor lehet fiú. Csak úgy beleéltük magunkat hogy lesz egy lányunk is. Akkor szerintetek is inkább kisfiú? 4dre csak április 22.én megyünk.olyan izgatott vagyok:)
2015. márc. 11. 07:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi ezt nem fogjuk tudni megmondani. :D Nem is értem honnan gondoltad, hogy mi innen beléd látunk.


Nekem két tök ugyanolyan terhességem volt, és egy fiam, egy lányom van.


A csípőre hízás meg nyilván nem a gyerek nemétől van, ha ezt elhiszed....

2015. márc. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nyilván tudom hogy senki nem lát belém.abban reménykedtem hogy lesz esetleg valaki akinek úgyan ezeket mondták,és elmondja a tapasztalatát.
2015. márc. 11. 07:16
 6/7 anonim ***** válasza:
ha fiut mondanak annak oka van, mert látnak valamit akis lába kzött:) Fiuból nem lesz lány, de lányból lehet fiu tippelésnél:)
2015. márc. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem, nagyon köszi mindenkinek!
2015. márc. 11. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!