Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek bejöttek a terhességi,...

Nektek bejöttek a terhességi, szülési babonák és hiedelmek?

Figyelt kérdés

2015. márc. 12. 20:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Egyelore csak a terhessegrol tudok nyilatkozni :) nagyon elhuzodo es durva rosszulleteim voltak, ezek elvileg lanyra utalnak, es lanyom is lesz :) a pocakom is "lanyos pocak". De en egyebkent nem hiszek ezekben, szerintem ez veletlen :)
2015. márc. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél nem voltam rosszul fiút jósoltak, fiam lett, második terhességemnél a 6ik héttől a 16ik hányingerem volt, hánytam, lányt jósoltak lány lett. Próbáltam a karikagyűrűt lógatni ,hogy ingázik vagy körbe körbe megy, az is bejött mind a kettőnél.
2015. márc. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Van, ami bejött, van ami nem.

Első babámmal nem volt semmi bajom, szinte tünetmentes terhesség volt. Az inga körbe járt. Eleinte sósat, majd édeset kívántam. Lány lett.

Második babámmal rosszul voltam, nehéz terhesség volt. Az inga kilengett jobbra-balra. Csípőset és savanyút kívántam. Ő is lány lett.

:)


Mindkét babámmal kerek volt a pocim, és nem csúcsos. Talán ennyi, ami betalált. De amúgy teljesen eltért a két terhességem egymástól, mégis mindketten csajok lettek. :)

2015. márc. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz volt az eleje, a 14. hétig rosszul voltam, hánytam, illetve még a 16. hétig kidobtam a taccsot néha, de akkor rosszullét már nem volt jellemző, csak úgy jött a róka. Én évente kb. 3 kocka csokit eszek, most édeset édessel már a legelejétől. Ezek ugye lányra utalnak elvileg, 2x mondták már tutira, hogy valóban kislányom lesz. A hasamra viszont egyértelműen azt mondják, hogy fiús has, mert hátulról nem is látszik, hogy terhes vagyok, előrefelé nő a pocakom, úgyhogy ez a része nem jött be. Szülésről még ne tudok nyilatkozni, 22 hetes vagyok, első baba.
2015. márc. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nekem nem. Az elején állandóan rosszul voltam. A pocakom nem volt csúcsos, inkább kerek. Szóval minden amire azt mondják, hogy lányra utal. Fiam lett :).
2015. márc. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Ditta323 ***** válasza:
Semmi nem jött be igaz nem is vagyok babonás. Semmi rosszullét, se gyomor égés (lány lett rádásul szép sok hajjal) varrtam, lépcsőztem... kiságyat 37. héten készen várta.. azt nem is tudok nagyon több babonát.
2015. márc. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok, ja igen, és végig állatira égett a gyomrom, majdnem teljesen kopaszon született :D.
2015. márc. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem akartuk tudni előre a baba nemét. Az egyik szülésznő mondta, hogy ő feltenné a diplomáját rá, hogy fiú lesz, mert fiús a pocakom. Mondtam is a férjemnek, hogy a lánynevet kiválaszthatja ő egyedül (mondom akkor biztos fiú is). Miután megszültem, 2. napon jött dolgozni a szülésznő, és kérdezte, hogy "na megvan a kis p*csös?" :D Hát, meg, csak épp p*ncis a kicsike :D Szóval nem, nem jött be :)
2015. márc. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Második vagyok, egyszersem égett a gyomrom, és hatalmas feketehajú babám született.
2015. márc. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nem voltam túl rosszul az elején, pár émelygésné kívül, szinte tünetem sem volt.

felül kezdett nőni a pocakom, kisfiút várunk:)

2015. márc. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!