Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, ti is szoktatok...

Kismamák, ti is szoktatok maszturbálni? Hány hetesek vagytok?

Figyelt kérdés
A párom nagyon félti a babát, ezért ritkábban vagyunk együtt. Viszont én egy pár hete nagyon kivánós vagyok, néha nagyon rám tör a vágy, aminek nem mindig tudok ellenállni. 13 hetes vagyok. Más is van ezzel igy? Nekem néha olyan rossz érzésem van ettől, h nem-e ártok vele a picinek.
2015. márc. 14. 06:44
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem igazan tesz jot az orgazmus, mert oxytocint termel, es mehosszehuzodasokat okoz.
2015. márc. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ugy érted h a szex sem jo?
2015. márc. 14. 10:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt mondjak, hogy egy egeszseges terhessegnel nyugodtan leget hazaseletet elni.

Csak az a baj, hogy sokszor pont egy aktus utan derul ki, hogy nem egeszseges a terhesseg.

Nagyo sok kerdest irnak ki itt is, hogy mi tortenhetett, mert szex utan verezni vagy gorcsolni kezdett a kismama.

Azta utana az orvosnal derul ki, hogy baj van, es tilos a szex.

2015. márc. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez marhaság. Jó, ne értsetek félre, nem állítom, hogy biztosan nekem van igazam, de a terhességem második trimeszterében (most már harmadikban vagyok) nagyon kívántam én is a szexet. Az első néhány hétben (kb. 8-ig, mert addigra már beágyazódik) mi is szüneteltünk az orvos tanácsára, de aztán nyugodtan folytatódott minden. Most már nem kívánom annyira, de 12. és 25. hét között sokkal nagyobb igényem volt rá, mint azelőtt. Ajánlom a következő videót figyelmedbe. :) https://www.youtube.com/watch?v=ySJi8hYNe4M
2015. márc. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!