Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggel tüsszentettem egy...

Ma reggel tüsszentettem egy nagyot és nagyon fájt, azóta húzódik az alhasam. Valami baj lesz?

Figyelt kérdés
Nem szurkál, hanem olyan mint amikor izomláza van az embernek..beparáztam!!
2010. febr. 16. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt ilyen, csak meghúzódott odabent valami :) Ha nincs más panaszod, akkor el fog múlni :))
2010. febr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elfelejttem odaírni,hogy 8 hetes kisterhes vagyok
2010. febr. 16. 10:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen. Már eli sfelejtettem, hogy ha nevettem, köhögtem, tüsszentettem fogtam a hasam és csak felülve tudtam, fekve nekem is fájt.
2010. febr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem lesz gond! Ezen mindannyian túlestünk. :)

Az első trimeszterben nekem is minden köhögésre, hirtelen mozdulatra, tüsszentésre belenyilallt, fájt, szúrt. Pihenj le, húzd fel a lábaidat oldaltfekvésben, és lazítsd a méhszalagokat. :) Magnézium egyébként segíthet, azt vehetsz be.

De szokjál rá, ha köhögés, vagy hapci jön, akkor össze kell görnyedni. És ez végig így lesz. :)

25 hetes km

2010. febr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sejtettem én,hogy ha nagyobb a poci akkor lesz ilyen,de nyolc hetesen! :)
2010. febr. 16. 11:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is kb 6 hetesen kezdődött. Sőt, olyankor talán még fájdalmasabb tud lenni a méh növekedése miatt a méhszalagok nyúlása, hiszen új még a szervezetnek a dolog.

De ezen ne aggódj, tényleg, tök természetese!

3. voltam

2010. febr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem első perctől van ilyen,eléggé félelmetes tud lenni,de nem okoz bajt!Annyit tehetel,ha érzed hogy köhögni,tüsszenteni kell kicsit összegörnyedsz előtte.Boldog babavárást!27hetes kismami
2010. febr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem az volt a baj,hogy az fájt, hanem azóta is olyan mintha hasizomlázam lenne.
2010. febr. 16. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!