Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van/volt valakinek olyan pár...

Van/volt valakinek olyan pár perce hogy megbököd a hasad, ő is visszarúg/visszabökik?

Figyelt kérdés

23 khm vagyok, és tegnap mikor már aktív volt akkor nagyon gyengén megböktem, ő is visszarúgott, apának is meg akartam mutatni, újraböktem-visszabökött.

Utánanéztem a neten, általában 30 hetesen szokták csinálni, de csak most vagyok 23, hogyan lehet korán?

Nektek mikor kezdődött a "kommunikáció"? Van jelentősége?

Hozzátenném, zenére, beszélgetésre nem szokott reagálni.


2015. márc. 20. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, nekem is csinálta amint éreztem. Sőt ami nagyon meglepett, hogy ha a párom tette a pocakra a kezem akkor is pontosan oda rúgott egyet. Nagyon cukik tudnak lenni. Volt amikor fejberugta:))
2015. márc. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szintén 23 hetes vagyok és nekem is csinálja, de már vagy 2 hete. Én viszont azt találtam a neten, hogy a 20-21. héttől normális, hogy reagál ilyesmire. Sőt, az apja hangjára is reagál azóta, ha odateszi a fejét a hasamra és úgy beszél hozzá, meg simogatásra is, ha épp ébren van. Szerintem tök normális, én sok helyen olvastam, hogy ilyenkor ez általános, anyum meg apum is azt mondta, hogy velünk is lehetett már így kommunikálni félidőtől a tesómmal.
2015. márc. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én most vagyok 24 hetes. Nekem is szokott visszarúgni, sőt olyan is volt, hogy amikor azt mondtam az én kicsimnek, hogy szeretem rúgott egy jó nagyot. De szokott a hangomra is reagálni.

Tényleg nagyon aranyosak tudnak lenni, bár az apukájának nem nagyon szokta csinálni.

Boldog babavárást mindenkinek!

2015. márc. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
HAJAJJ :D Ahogy ráteszem a kezem a hasamra vagy valami kicsit is hozzáér,egyből rugdos,üt-vág. Szoktam vele játszani,hogy megbököm vagy megcirógatom a hasam,akkor olyan hullámzást csinál,mintha vihar lenne a Balatonon. Nekem,ha jól emlékszem a 26. hét körül kezdte el ezeket csinálni. Van jelentősége egyébként,ahogy annak is,ha énekelsz neki vagy beszélsz hozzá. Hallja és nagyon szereti. Nekem legalábbis ha énekelek gyerekdalokat azt nagyon imádja. Mindig megnyugszik tőle.
2015. márc. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4 Honnan tudod, hogy megnyugszik?

A babak, ha hirtelen stressz eri oket a pocakban, akkor megmerevednek. Ha jol erzik magukat ficankolnak.

2015. márc. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Onnan tudom,hogy amikor rugdosott és elkezdtem énekelni,lassabban rugdosott végül egyre jobban abbamaradtak a rugdosások és a végén teljesen megszűnt. Ezt még a 4D-s ultrahangon is kipróbáltuk,csak nem énekléssel,hanem hassimogatással. A végén alig tudta felkelteni a doki,hogy csináljon valamit,ami érdekes is. :D
2015. márc. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor enekelj neki sokat, hadd szokjon hozza. Remelhetoleg, ha megszuletik es almos lesz vagy nyugos, akkor majd sokkal konnyebben el tudod altatni majd. :)
2015. márc. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szoktam neki. Minden este úgy alszom el,hogy énekelek neki,meg "beszélgetek" vele.

Innen vettem az ötletet. Ez nagyon jó könyv,imádom.

[link]

2015. márc. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!