Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A pisimet amit reggel pisiltem...

A pisimet amit reggel pisiltem együvegbe, beraktam a hűtőbe. Este 7-kor beledughatom az x-epil tesztet amit most vettem? Vagy az a pisi már nem jó?

Figyelt kérdés
2015. márc. 20. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó lesz.
2015. márc. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó lesz, hiszen amikor dokihoz kell vinni vizeletmintát, akkor se frissen vizsgálják...
2015. márc. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jónak kell lennie. Kisvárosban lakom ahol vesznek vizeletet és vért viszont labor nincs, biztos van másnap reggel mire a "mintám" Nyíregyházára kerül. És mégis probléma nélkül elemzik.
2015. márc. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett! Drukkolok!
2015. márc. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1 csík lett,pedig csinàltam egyet 15-órakkor is és azon 1nagyon halvàny csík volt.X-epil tesztet vettem a 2darabosat és abból az egyiket mielőtt feltettem a kérdést megcsinàltam.Ott volt a halvàny csík és gondoltam ha a reggelit is megcsinàlom akkor erősebb lesz a csík mert a reggeli vizeletbe több a hcg.De elvileg kedden kell megjőnnie és 8.-án voltam a pármmal és február 26.-án jött meg.
2015. márc. 20. 20:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Elvileg jónak kéne lennie viszont én csináltam így és negatív lett aztán 1 óra múlva ugyanolyan teszttel csináltam friss pisiből és azonnal pozi lett..
2015. márc. 21. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!