Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki van itt aki a 16. hét...

Ki van itt aki a 16. hét körül jár? Ki tudja már a baba nemét? Érzitek a mozgásokat? Hogy érzutek magatokat?

Figyelt kérdés
Én 15+4 hetes vagyok. Tegnap előtt kezdtem érezni a mozgásokat, de még nem merem biztosra mondani. Csütörtökön a doki mondott egy `talán` fiút. De már alig várjzuk, hogy a párom is érezgesse.
2015. márc. 22. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ma vagyok 17 hetes, nem érzek még semmi egyértelműt (mellső fali lepény), a 12. heti genetikai óta 90 %-ra lánynak tűnik (utoljára 14+3-on láttuk, akkor is kislánynak látszott alulnézetből).
2015. márc. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok. 17 hetes vagyok, es o a masodik gyermekem. Az elso kisfiu, o kislany lesz :) a doki multheten 99%ra mondta :) en mar 15 hettol erzem a mozgasokat, minden nap, egyre tobbszor :) Mar teljesen jol erzem magam, de az elso 14 het brutalis volt. ( veseko, vesegorcs, korhaz, minden rosszullez, hanyas, betegsegek..stb)
2015. márc. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ÓÓó, kedves utolsó, nem írtam a válaszod véletlenül?:-)Én is 17 leszek három nap múlva, első hetek brutálisak voltak, szintén vesegörcs, vesekő.......Amúgy a nemét még nem tudjuk, de talán fiú ahogy a 12 hetes uhán mondták.Már halványan érzem a mozgásokat.
2015. márc. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ma vagyok 15 hetes a 12 hetesen a doki 99%-ra mondta,hogy fiú. Mozgást még nem érzek de jövő pénteken megyek vissza a 16 hetesre. Nekünk az előző babánál olyan 22.héttől érezte a párom is.
2015. márc. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En tegnap töltöttem be a 15. hetet es a harmadik babank lesz. Mar kb 2 hete erzem, hogy mozog, mostmar minden nap többször is. A többiek a kezukkel sajnos meg nem erzik. Nekunk kislany lesz, 12 hetesen mondtak meg genetikai vervizsgalat utan.

Az elejen napi szinten többször is hanytam, kb egy hete megszunt, erre szombat ota ujra hanyok.

Mindenkinek szep napot (szebbet mint nalunk, ahol havazik).

2015. márc. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!