Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Apró nyilalások normálisak a...

Apró nyilalások normálisak a 10. hét környékén?

Figyelt kérdés
Eddig szinte a terhesség első két hónapja lement,semmi extra melléktünet, szerencsére...csak az elején, mintha megjönne görcs, de enyhe, aztán 4-5 hétig semmi, szépen el voltunk.Most már belelléptem a 3.hónapba,pénteken leszek 10.hetes terhes..és mostanság meg azt veszem észre, hogy reggelente, meg este felé, néha jobb, néha bal oldalon, egy leheletnyi kis apró nyilalások vannak z alhasamnál.Aztán beszélek hozzá, hogy hagyja abba..(utána érdekes egész nap valóban nem is érzem, mintha értené, amit kérek :) ),mert olvastam, hogy ilyenkor mocorog, amit nem érezni még,de ha a méhfalnak ütközik, azok lehetnek ilyen kisebb "fájdalmak" is !Valóban lehet, ez a babától van ?Amúgy minden rendben, csak ennyi van.Ez normális szerintetek, hogy most kezdem jobban érezni, hogy alakul oda bent az emberke ?Valaki hasonló érzést él át?
2008. aug. 26. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is így kezdődött! Aztán amikor mégsem jött meg, akkor derült ki, hogy terhes vagyok. Most vagyok 10+4 hetes és ezek a húzódások, görcsök még mindig meg vannak. Én is aggódom sokat miatta, de azzal nyugtatom magam, hogy ha pihenek, lefekszek, akkor sokkal jobb. Szerintem minden rendben, nyugodj meg, de azért én is várom a 12 hetes vizsgálatokat.
2008. aug. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nyugodjatok meg,csak a méhetek nől,feszül. ez teljesen természetesen. sőt....még jót is jelent,mert ha nől a méh,akkor a babával minden rendben van.Ez még nem a baba. azt majd a 18.hét körül fogjátok csak érezni
2008. aug. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam ! :)
2008. aug. 26. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!