Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetesen voltam ultrahangon,...

11 hetesen voltam ultrahangon, a papíromra az alábbiakat írták: GS: 53mm, méhen belül szabályoa petezsák, életjelentség kimutatható. Jobb oldalon 33*32 mm-es folyadéktartalmú képlet. Ezek az értékek jók?

Figyelt kérdés
2008. aug. 26. 09:55
 1/2 anonim ***** válasza:
a babád jól van nyugi. az a képlet pedig valószínűleg egy kis ciszta. de ne ilyedj meg. nekem is volt. bár nekem mondta az orvos,hogy ne aggódjak,az kb a 13-14. hétre felszívódik,nem kell vele addig foglalkozni. neked nem mondott semmit az orvos?
2008. aug. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem ő csinálta az ultrahangot, a szonográfus pedig nem mondott semmit. De ha legközelebb megyek a dokihoz, szólok neki, ugyanis néha szokott fájni azon a részen a hasam, főleg nyomásra érzékeny.Egyébként mi van akkor, ha nem szívódik fel? gondot jelenthet a későbbiek folyamán?
2008. aug. 26. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!