Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kombinált tesztet csináltatott...

Kombinált tesztet csináltatott valaki mostanában Nyíregyházán? A kórházban csinálják a 12 hetes genetikai Uh-kor és tényleg 30. 000 Ft-ba kerül?

Figyelt kérdés
2015. márc. 22. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Úgy van, h előbb meg kell csináltatni a 12. heti uh--ot, ott jelezni kell, h kombinált tesztet is akarsz. Van 4 orvos, aki jogosult arra, h ezt elvégezze, közülük egyet felkeresel, ő kérni fogja a 12. heti genetikai uh eredményét és a magánrendelőjében történik a kombi teszt. Igen, tényleg 30E.
2015. márc. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Azt nem tudod véletlenül, hogy ki az a 4 orvos?
2015. márc. 22. 20:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Kettőt tudok a 4-ből, Fábián doki és Orosz doki. Ők tuti, h csinálnak. De amúgy elmondják majd. Én Orosz dokinál voltam.
2015. márc. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igaz én nem csináltattam meg, de genetikai UH-n pont Fábián volt, hát nekem alig akart elmagyarázni bármit is hogy mit lát, vagy jók-e az adatok.


Persze lehet csak velem volt ilyen, vagy épp rossz napja volt, elég hajlamosak az orvosok bunkózni a "betegekkel" amikor nincs jó napjuk.

2015. márc. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg Orosz dokinak a fia csinálta, és nagyon részletesen elmagyarázott mindent, fél órás volt az uh és mindent megnézett, ami egy 12 hetes magzaton látható, a szervekben futó ereket is. Élmény volt, úgy jöttünk ki, h megérte a 30E ft-ot, főleg a 2 perces 12. heti kórházi uh után, ahol viszont tényleg nem kérdezhettem semmit, nem is mondtak semmit, csak h minden oké. Ez nem volt túl meggyőző 2 p után.
2015. márc. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia,én nem is mentem a kòrhàzba genetikai ultrahangra felhívtam Dr Oroszt hogy kombinàlt tesztet szeretnék behìvott a kòrhàzba egy vérvételre majd a rendelőjében volt a genetikai ultrahang ami majdnem 1 òra volt. Igen 30 e ft
2015. márc. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hù azt kihagytam hogy a 4 orvos:Dr Orosz, Dr Fàbiàn, Dr Medve, Dr Angyal
2015. márc. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!