Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi van ha később "romlik" el...

Mi van ha később "romlik" el a cukrom? Mot voltam a 24. heti cukorterhelés eredményéért, jó lett! De mi van akkor ha egy 1 hét múlva már rossz lesz? Egyszer van terhelés terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2008. aug. 26. 10:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi,ha idióta a kérdés..
2008. aug. 26. 10:34
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk Gyöngyösön a 26. és a 32. héten van terheléses cukorszint mérés. Úgy tudom, ez mindenhol változó (van ahol csak egyszer van). Nekem sajna a 32.heti terhelés után magasabb lett és azóta szénhidrát diétát kell tartanom. Először nem volt könnyű, de már belejöttem. (legalább nem hízom tovább a legkritikusabb időszakban). Most már azt is elhatároztam, hogy szülés után sem fogok teljesen visszaállni az eddigi étrendemre, mert nem volt túl egyészséges. Most sokkal jobban érzem magam!

Kérdezz rá nálatok hányszor nézik a cukrot és szorítok, hogy neked teljesen jó legyen minden eredményed!!!

További jó, gondtalan babavárást Neked!


38 hetes kismama.

2008. aug. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk csak egyszer csinálták,meg minden vérvételkor nézték az éhgyomri cukrot.Mást nem csináltak.
2008. aug. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!