Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy a magzatvizem...

Lehet hogy a magzatvizem szivárog?

Figyelt kérdés
Honnan lehet tudni ha szivárog a magzatviz?dėlelött folyamán volt egy kisebb barnása pedig halványan barnás a wc papir pisilės után ės elkezdett hasogatni is a hátam.megemelni nem emeltem magam mert eg3sz dėlelött feküdtem nagyobb lányommal.megindulhatot a szülės?37hrtes kismama
2015. márc. 23. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet kapni indikátoros betétet, az elszíneződik, ha magzatvízről van szó.
2015. márc. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt nem lehet elzárni, vagy nagyobb vizelet mennyiségnek érzékeled. Keményedik ütemesen a hasad is. Mit érzel? Az a barnás akármi akár a nyákdugó is lehetett. Nagyobb lányodnál egyértelműbb volt. Mikor mennél legközelebb vizsgálatra? Én várnék még picit, hogy mi történik, jönnek e egyértelmű fájások. És kicsit járkálnék, hogy akkor mi történik.
2015. márc. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
AZ indikátoros betétet nagyon nem javaslom, ugyanis a szivárgó folyadék ph-ja alapján ítél, amely egyébként magzatvíz vs. hüvelyi folyás esetén élettani körülmények között egyértelmű, de a terhesség alatt a hüvely ph változása nyomán, netalán tünetmentes hüvelyfertőzés esetén könnyedén lehet fals pozitív. 37 hetesen barnázgatás, hátfájás valószínűleg tágulási vérzés, egy pillantást megér az orvosnál, az egyéb okból jelentkező vérzéstől való elkülönítés fontos lehet.
2015. márc. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.ėn is a nyákdugora gondoltam de nem tudom milyen mert nagyobbik lányomnál megjöttek reggel a fájások este pedig már meg is volt.holnap megyek mindenkėpp nst-rd akkor memondják mi ujság van a picurral ha addig nem lesz semmi.köszi mėg egyszer s válaszokat.
2015. márc. 23. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!