Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen esetben lesz valaki...

Milyen esetben lesz valaki veszélyeztetett terhes? Mik az okai, jelei? Mivel jár?

Figyelt kérdés
Minden érdekel ebben a témában. Ha esetleg van valakinek ezzel tapasztalata, elmesélheti, hogy miért volt veszélyeztetett, ez miben nyilvánult meg, stb.
2015. márc. 23. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Második gyereknél elérte a placenta a méhszájat és ezért voltam veszélyeztetett. Harmadiknál már alapból úgy kezdtem h veszélyeztetett voltam mert nem voltak megfelelőek a megfoganásához a körülmények. Nála 21 hetesen megindult a szülés de sikerült visszatartani.
2015. márc. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ez miben nyilvánul meg? Tényleg feküdni kell egész nap? Vagy csak dolgozni nem szabad? Vagy vannak veszélyeztetettségi fokok? Van akinek csak feküdni szabad, van, aki meg csinálhat amit akar, csak nem dolgozhat?
2015. márc. 23. 18:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát én nem nagyon tudtam pihenni, mert ugye volt(ak) akkor már gyerek(ek) . Dolgozni abszolut nem lehet és javallot a fekvés (vizszintes helyzet) és csak wc-re illetve fürödni kelhetsz fel. Szerintem fokozatok nincsenek. 1-es.
2015. márc. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2015. márc. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
én azért voltm veszélyeztetett terhes, mert nálunk valahogy protokoll szerűen ezt írják a terhesek lapjára, mert úgy több pénzt kap az egészségüg, vagy kórház(azt hiszem valami pontrendszer alapján működnek)
2015. márc. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ket csoportba sorolhatok a veszelyeztetett terhesek.

Az egyik csoportba azok tartoznak, akik egeszsegesek es egeszseges a terhesseguk is, de fokozott figyelmet igenyelnek: 40 ev felettiek, ikerbabasok, enyhebb cukorbetegseggel kuzdok, stb..

A masikba azok tartoznak, akiknel realis a veszely vetelesre, koraszulesre. Pl. nyitott mehszaj, mehszajra huzodo placenta, nagymeretu hematoma, trombozisosok stb..

2015. márc. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En azert vagyok veszelyeztetett mert vereztem es sokat gorcsolok maggnezium mellett is.. sokat kell pihennem de hazimunka nincs megtiltva..
2015. márc. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én az első 9 hétben számítottam annak, haematoma miatt. Ez felszívódott, így már nem vagyok veszélyeztetett. Akkorra sok pihenést írt elő az orvos, magnézium szedését, nemi élet felfüggesztését.
2015. márc. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!