Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6. gyermekem várom,28 hetesen...

6. gyermekem várom,28 hetesen kiderült, hogy újra fiú! Kicsit el vagyok keseredve! Van esély, hogy félre nézték és végül kislány lett?

Figyelt kérdés

6. gyermekünket várjuk. Mind az 5 fiú,Mist a 6.-ra is fiút mondtak.28. Héten voltunk uh-n és ott közölték a nemét. Bevallom,elsírta magamat... Nagyon szerettem volna egy kislányt...:-( őt is imádni fogom, de kicsit csalódott vagyok :-(

29hkm


2015. márc. 24. 14:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha biztosra mondták, akkor csak nagyon csekély esély van. Mert ekkor már jól látni, ha úgy fordul a bab.


(nekem 14 hetesen szinte biztosra, 18 hetesen tutira mondták, hogy fiú - az is lett)

2015. márc. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

nem igazán... a fütyi-zacsi már nem igazán tűnik el :D

inkább fordítva fordul elő, hogy ezeket nem látják mert takarja mondjuk a köldökzsinór...

igazi férfiuralom lehet nálatok :D most csak belegondoltam, hogy vajon volt-e már olyan, hogy mentél wc-re és a deszka le volt hajtva? mert én 2 kispasi mellett is ezen morgok esténként :D

2015. márc. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
5 fiú gyerkőc után még mindig reménykedek, hogy valamit elnéznek... Nem úgy tűnik! Hát, nem hiszem hogy 7. babát fogunk vállalni már! Szerintem ő is kisfiú lenne :-))
2015. márc. 24. 14:48
 4/13 anonim ***** válasza:
Pont ma olvastam egy blogot. Anyuka a harmadik fiú után ikrekkel lett terhes. Ők is kisfiúk lettek. Írta, hogy egy napi siratta a lányait.
2015. márc. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hát, abszolút átérzem! Imádni fogom, mint a többi 5 gyermekem, de nagyon szerettünk volna kislányt is! A WC ülőkét megoldottam:P nagy a házunk, így 3 mosdó került kialakításra, abból magamnak egyet elsajátítottam kisebb nagyobb sikerrel:P


Aztán persze az 5. Fiú után is azt mondtam, hogy nem próbálkozunk többet....:))) mindenesetre a férjemen múlik:D hogy vállaljuk e azt az1%ot, hogy kislány is legyen

2015. márc. 24. 16:25
 6/13 anonim ***** válasza:
Van olyan,hogy csak fiút képesek összehozni a szülők. Nekünk is apai ágon egyetlen lány vagyok,aztán most,hogy mi is várjuk a kicsit,apai ágon,egyetlen lány lesz,bár igaz,hogy az apósomnak az unokája lesz nem a lánya,de na. :D A párommal együtt,4 fia van. Egy ismerősömnek meg 11 lánya van,van benne ikerpár is. Eldöntötték,hogy addig nem állnak meg amíg nem lesz egy fiú,de végül a 11-nél azt mondták,hogy hagyják a fenébe,mert így is életük végéig tamponra meg betétre költheti a fizetését. :D
2015. márc. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jajj,még annyit tennék hozzá,hogy rám azt mondták a végéig,hogy fiú vagyok,aztán megszülettem és csodálkoztak egyet,hogy hoppá kislány. Szóval semmi sincs veszve,bár most már jobb gépek vannak mint 23 évvel ezelőtt.
2015. márc. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az egyik munkatarsam meselte, hogy 4 fia van, de nem vallalnak több gyereket, mert naluk ugy tunik, hogy lehetetlen a lany. 7-en vannak testverek, mind fiu, es mindegyiknek 4-5-6 fia van.
2015. márc. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem a 13. heten a 4D-s UH-n teljesen tisztan lehetett latni, h az ikreim kozul az egyik kisfiu, a masik kislany, m tisztan latszott az egyiknel a kuki, a masiknal meg semmi :) A 4D-s UH nagyon jol kiveheto, plane a 29. heten. Elhiszem, h csalodott vagy, de sajnos ebben nem Te dontesz. Gratulalok!! A kisfiuk is imadnivaloak...es tudom, h ez nem vigasztal, de ha vallatok meg esetleg gyereket, hatha a 7. kislany lesz :)
2015. márc. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is a hatodik babámat várom, ő lesz az ötödik lányom de szerintem még utoljára megpróbálkozunk majd egy kis kukisra, hátha összejön.
2015. márc. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!