Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon kiszőrösödött a pocakom...

Nagyon kiszőrösödött a pocakom, tudok vele csinálni valamit?

Figyelt kérdés

konkrétan szőrösebb mint a lábam szokott, gyantázni a pocakomat nem fogom, borotválni meg félek, nem igazán szeretném hogy erősödjön is :)

Akinek volt ilyen elmúlt szülés után? Legyek türelmes vagy ez már végig ott fog maradni?


2015. márc. 24. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, nekem első terhességemnél volt ez.

Én akkor leborotváltam. Szülés után eltűntek a szőrök, vagyis annyi volt csak mint terhesség előtt. A szőrszálak sem erősödtek meg. Párat csipesszel húztam ki, ami olyan csúnyább volt, meg feljebb volt a köldököm felé.

2015. márc. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, nekem valami nagyon durván beszőrösödött terhesség alatt, én sem mertem semmit csinálni vele, borotválni sem akartam, mert féltem, hogy csak jobban megerősíti.

Gyantázni nem mertem, az epilátort sem nagyon...

Emlékszem, úgy szégyenkeztem mindig a doki előtt amikor ultrahangozott, pedig biztos látott már ilyet :D.

Na a lényeg, hogy miután megszültem rá pár hétre legyantáztam, és azóta nem tért vissza :).

2015. márc. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én veettel szedttem le, szülés után elmúlt.
2015. márc. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!