Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 keresztes vizeletre medvesző...

2 keresztes vizeletre medveszőlő levél tea. Most lehet vagy nem?

Figyelt kérdés
11 hetes vagyok. 2 keresztes lett a vizeletem, a háziorvos a medveszőlő levél teát mondta, hogy igyam 5 napig napi 2 csészével. Meg is vettem, de most olvasgattam, hogy terhesen nem is lehet inni. Akkor most mit csináljak?
2015. márc. 26. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Magamtól nem innam de ha a háziorvos ezt mondta akkor sztem lehet.

Ne értsd félre, nem rossz szandekbol irom. De ha az orvosban nem bízol bennünk miért? Esetleg amit tehetsz ha már így nem mered hogy megkérdezed a védőnődet. Meg hogy ha nem akkor mi mást mert két keresztet már nem hanyagolnek el.

2015. márc. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En nem innam, mert mehosszehuzo hatasu. A nogyogyaszod mit mond?! Lehet az o velemenyet is ki kellene kerni
2015. márc. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!