Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mikor mozdult meg...

Vickyli kérdése:

Nektek mikor mozdult meg elöször a baba a hasatokban, es milyen erzes volt?

Figyelt kérdés
12.hetes kismama vagyok, es nagyon erdekellne,hogy mikor mozgott erezhetöen elöször a kicsike baba a pocakotokban? Köszönöm elöre is a kedves valaszokat!

2015. márc. 27. 19:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16 hetesen :) a hasamon feküdtem, és egy pici pöckölést éreztem. Utána napokig semmi. 17-18 héttől kezdett rendesen rugdosódni :)
2015. márc. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16 hetesen, de akkor rögtön belerúgott az apjába.
2015. márc. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
15. hétben vagyok. Ha hanyatt fekszem néha érzek egy-két dobbanásszerű valamit, vagy ilyen bökéshez tudnám hasonlítani! Csuda jó és különleges érzés!:)))
2015. márc. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
18. héten. Màsodik terhességnél 16 hetesen
2015. márc. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat! Jajj annyira nagyon varom mar en is, hogy megmozduljon a picikem! :) Annyira jo erzes kismamanak lenni, es olyan jo volt a picit az ultrahangokon latni, alig varom, hogy mocorogjon is :)
2015. márc. 27. 20:21
 6/14 anonim ***** válasza:
14. héten. Vibráló érzés volt, aztán hétről hétre egyre erősebben éreztem a kismanót.
2015. márc. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16. hét előtt 2 nappal éreztem valami kis csiklandozást,aztán másnap buborékolást. Utána,ahogy az első is írta,alig éreztem. A 19-20. hét körül kezdett el beindulni,most már vasárnap a 32. hetet kezdem,ha minden jól megy. Kinyomja a fejét,stb. Olyan érzés néha mintha egy ufo lenne bennem. :D
2015. márc. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is alig várom hogy érezzem már :D azt hiszem éppen ezért.. Pár napja néha olyan furcsát érzek de csak másodpercre mikor fekvés közben felhúzom a lábam. De hát első baba, szerintem csak ennyire szeretném már érezni hogy ráfogom :D ja lemaradt hogy 13+5 hetes vagyok csak.
2015. márc. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Első babás vagyok csak a 19.héten éreztem először, lehet hogy ha többedik lenne hamarabb éreztem volna, de ez így is szép volt és ahogy a védőnő és a dokim is nyugtatott a 24. hétig nem kellett volna aggódnom ha nem éreztem volna, én ettől függetlenül a 16. hét óta nagyon vártam már :)

Sok mindent mondtak hogy mit érezhetek, de egyikre se hasonlított nem pillangó és nem buborék volt, nem tudom megfogalmazni pontosan de azonnal felismertem pedig féltem hogy nem veszem majd észre.

2015. márc. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Pontosan nem emlékszem, hogy mikor, de olyan 15-16. hét környékén. Olyan érzés volt, mint amikor egy nagyot dobban a szívem, csak ez a hasamban.
2015. márc. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!