Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9. hónapban fájdalmas pocakkem...

9. hónapban fájdalmas pocakkeményedések és 'mindjárt megjön érzés jelezheti a szülés közeledtét? Jár valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 37 hetes kismama vagyok és a fent leìrtakat tapasztalom, ezen kívül fáradékony vagyok, és sokat érzem lent matatni a kicsit. Időnként nyálkadarabok is távoznak. Jelezhetik a szülést ezek a tünetek? Izgulok nagyon, első baba lesz. :) Van még valaki hasonló helyzetben?

2015. márc. 28. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!En 4-szer szültem.

Szerintem jóslófájásaid vannak.

A nyákdarabok jelenthetik a nyákdugó eltávozását is,az nem mindíg egyben megy el.Ez történhet szülés előtt pár nappal de egy két héttel is.

Nyugi!Pihenj sokat!

2015. márc. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az 5. hónaptól voltak fájdalmas keményedéseim,szóval nem hiszem hogy jelzi a szülést,viszont a mindjárt megjön érzés kb. egy hétig tartott,minden éjjel,plussz ment a hasam,és egyik éjjel be is indult a szülés.
2015. márc. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én több,mint egy hónapja érzem ezeket,de még egyben vagyok. 39hetes leszek szerdán.
2015. márc. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Hát, kíváncsi leszek mikor jön a picur :) utolsó, könnyű szülést kívánok :)
2015. márc. 29. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!