Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak azért, mert valaki...

Csak azért, mert valaki enyhén barnázik az első hetekben, még nem lesz veszélyeztetett terhes, ugye?

Figyelt kérdés
5 hetes vagyok, első terhességem probléma mentes volt. Progi pótlást kapok.
2015. márc. 29. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az leszel autómatikusan, mivel barnáztál.
2015. márc. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is az lesz. Nekem is volt egy kicsi és egyből az lettem, de nem jelenti azt hogy nem is dolgozhattam utána már és feküdni kellett.
2015. márc. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát én nem voltam az. Sőt, a 12. hét után el is múlt (addig 2x is barnáztam, kb. 1-1,5 hétig mindkét alkalommal). Dolgoztam is a 7. hónapig, semmi gond nem volt.
2015. márc. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem is volt barnázásom 4.héttõl kezdõdôtt ès veszélyeztetett vagyok,nem is.dolgozhatok,15hkm
2015. márc. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem vegig volt barnazasom, meg a harmadik trimeszterben is. Nem kaptam semmi gyogyszert es veszelyeztetett sem lettem, csak ket het tappenzre irt ki a doki, h fekves, pihenes!
2015. márc. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én az voltam 12 hetes koromig. Utána már nem. És fekvést csak egy hetet mondott a dokim, ha elmúlik a barnázás és nekem nem is tartott csak Aznap mikor előjött és látott doki.
2015. márc. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nagyon nem szeretnék veszélyeztetett lenni. Persze a legfontosabb a baba egészsége.
2015. márc. 29. 22:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kell félni tőle. Ha azt mondja az orvos hogy pl 12 hetes korodig pihenés akkor ez van. Ha egy hétig akkor egy hétig. Utána meg tudod kérdezni hogy visszamehetsz-e dolgozni esetleg. Általában első trimeszteri barnázás miatt 12 hetes kor után (ha nincs más gond) akkor nem tart tovább a veszélyeztetett dolog.
2015. márc. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, kedves vagy, köszönöm. Egyébként ma kicsit erősebben barnáztam, ezért holnaptól táppénzt, sok fekvést javasolt a doki. :( Remélem, nem lesz baj.
2015. márc. 30. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!