Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek 3 családtagja is azt...

Akinek 3 családtagja is azt álmodta, hogy mondjuk kisfiú lesz a baba. Bejött?

Figyelt kérdés
Egyrészt azt gondolom hasonló alaptalan valami mint a többi mende monda, másrészt azért érdekes így sorban hallani, hogy képzeld, azt álmodtam hogy mesélitek kisfiú lesz..
2015. márc. 29. 22:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
az álmok gyakran tévednek.
2015. márc. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen tudom de már ma a harmadikat hallani furcsa volt.
2015. márc. 29. 23:01
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem is mondták ezt páran, mondjuk nem mind családtag, voltak köztük barátok is. Állították, hogy ők megálmodták, és kisfiú a baba. Kislányom lesz, teljesen biztos, kétszer mondták úgy, hogy mindkétszer megnézték több szögből, 4D-ben és 2D-be is :)

24hkm

2015. márc. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát majd meglátjuk akkor, erre is csak annyira lehet adni akkor mint a többire. :) 14 hetes vagyok, két hét múlva megyek uh-ra, dokim azt mondta ha megmutatja magát már látszani fog. :) türelmesen várjuk :) vagyis többé kevésbé türelmesen :D
2015. márc. 30. 00:41
 5/13 anonim ***** válasza:
Én magamnak álmodtam hogy fiú lesz,és lányom lett! Majd ird meg ha már tudod hogy mi lesz,nagyon érdekel!
2015. márc. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Majd megírom! Nekem 9 hetesen erős megérzésem lett hogy kisfiú.. Aztán olyan 11 hetesen hogy kislány. :D tehát én már erre se adok, mondjuk megérzésekre nem is szoktam.
2015. márc. 30. 08:15
 7/13 anonim válasza:
Nekem sokan fiút álmodtak , mert azt szerettek volna. ( családtagok ) Én már kb. 2-3 éve azt álmodtam hogy lány lesz az első gyerekem (ha lesz), és mind odáig míg nem tudtam meg , hogy valoban lányom lesz a terhessegem alatt mindig lányt álmodtam. Na jó, 1x fiút de hát lány lesz. :))))
2015. márc. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem hármasikreim vannak. Az elején elég sokáig azt mondták hogy 2 fiú 1 lány lesz (így szerettük volna szóval nagyon örültünk), aztán pontosan aznap mikor a 20. heti genetikai uh-ra mentünk, reggel felébredtem és mondtam a férjemnek hogy b.meg nem lesz lány, tutira 3 fiú, megálmodtam - hát bejött :DD
2015. márc. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én mindig kislánnyal álmodtam, és jobban vágytam rá.

27 hetesen derült ki, h kisfiú.

2015. márc. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én is fiút álmodtam!! Holnaphoz egy hét és hátha kedvezően fog feküdni, kiváncsiak vagyunk. :))
2015. ápr. 6. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!