Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet a baj, más is volt így?

Mi lehet a baj, más is volt így?

Figyelt kérdés
15 hetes kismama vagyok és szombaton olyan szinten szédültem meg állás közben h.le kellett ülnöm,mert elájultam volna.Nem jellemző rám ez a tünet.Tegnap éjjel megint rám jött fekvés közben.szédültem,szaporán vert a szívem,émelyegtem,tompán,nyomóan fájt a fejem.Többször kis hullámokban jött rám.
2015. márc. 30. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a harmadik terhességemmel voltam így. Volt olyan hogy a bolt közepén ájultam be. A hentes pofoztt fel. A doki nem talált semmi rendelleneset.
2015. márc. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én is 3.babát várom :)
2015. márc. 30. 08:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem első babám,ugyanígy voltam vele. Ha nem lett volna ott egyszer a fotel,egyszer meg az ajtófélfa,hogy megkapaszkodjak,akkor ott esem össze. Egyszer meg a párom kapott el,ahogy kikeltem az ágyból és már dőltem is. Nem mertem hetekig egyedül elindulni sehova sem lakáson kívül. Volt,hogy azt hittem megfulladok. Egyszer fogtam a poharat és éreztem az összes ujjhegyemben a pulzusomat ahogy lüktet. 90/80-as vérnyomáshoz,volt 84-es,aztán meg 90-es pulzusom. Szerencsére már jó ideje nincs ilyen egy ideje,32+1 hetes vagyok.
2015. márc. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. Ehhez volt még néha társult az is,hogy megittam egy nap majdnem 5 liter vizet. Már azt hitték,hogy cukorbeteg vagyok,de nem.
2015. márc. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Anita0617 válasza:
Szia.Én 12 hetes terhes vagyok de én is így vagyok mint te nagyon sokat van erős szédülésem.Ma pl. majdnem elájultam a boltba. Nekem ez azért is furcsa mert ez már a második terhességem az elsőnél nem volt ilyen.
2015. márc. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös,2-3-as vagyok,ne legyen furcsa. :D Ahány ember annyiféle terhesség. Nincs két teljesen egyforma terhesség még ugyanannál az embernél sem. Ezt doki is mondta nekem,meg anyánál is megfigyeltem,hogy a két tesómmal ég és föld volt a 2 terhessége.
2015. márc. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsi,3-4-est akartam írni. :)
2015. márc. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!