Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Okozott valakinél gondot az,...

Okozott valakinél gondot az, hogy a baba feje nagyon lent volt a 30-dik hét előtt?

Figyelt kérdés
Extrán lent, ami már fájdalmat okoz. Amikor nehezedik a súlya nem lesz gond?
2015. márc. 31. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon lent van a babám. A 28. héten kezdett el fájni mindenem odalent. Doki szerint viszont nem okoz bajt ez, csak kellemtelenségekkel jár.

Most 36 hetes vagyok, és a medencém szétfeszül, csípőm szétesik, nem tudok miatta aludni, a szeméremcsontom minden mozdulatnál fáj, nyilall a hüvelyem. Mindez leginkább azért, mert a babám odalent kuporog. De látod, még egyben vagyok, úgyhogy tényleg csak annyi, hogy baromi kellemetlen. Már alig várom, hogy kibújjon.

Második babám. Az elsőt végig fent hordtam, vele nem is voltak ilyen "alsó problémáim". :)

2015. márc. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem 27. héten teljesen beékelődött a szülőcsatornába. nem volt gond, néha a hüvelyembe belenyilalt a fájdalom...

na meg nem tudtak burkot repeszteni szülés előtt mert annyira rátapadt a feje a burokra. tolófájások közepette repedt meg végül a burok :D

2015. márc. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

nálam is hasonló a helyzet első babával semmi bajom nem volt most meg teljesen lent van a hasam és szétrobban a csontom :(

hasít az egész nyilall ,már ha egy fél órás sétát teszek szenvedek :) vagy ha elfekszek egy oldalt keserves a fordulás is

2015. márc. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!