Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen rendszeres szolárium,...

Terhesen rendszeres szolárium, a babára nem gondol? Vagy nem káros ez?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 3. 23:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

ismerősöm jár, mert barna ar maradni, szerinte a meleg elenésző, babának nem árt.


én meg pont úgy gondolom eleve hogy sugárzás, a bőrrák sem véletlenül alakul ki, pláne terhesen sokkal érzékenyebb az immun, és a babának minden ámegy és a többi

2015. ápr. 3. 23:37
 2/11 anonim ***** válasza:
De nagyon is káros!!!Amúgy meg terhesen tilos a szolárium,a tetováltatás és egyéb fogyasztó kezelés is...Nem is tudom mi a célja az életben egy olyan anyának aki már magzatként károsítja a gyermekét.Komolyan mondom a szolárium veszélyesebb mint a dohányzás...Most ezek után gondolj bele mennyire káros...
2015. ápr. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
és komolyan, amikor mondom neki, legyint, hogy á dehogy.még én bizonytalanodtam el.
2015. ápr. 4. 00:19
 4/11 anonim ***** válasza:
Úristen, ez komoly?! Terhesen nem hogy befeküdni, hanem inkább messziről elkerülni kéne a szoláriumot, meg minden ilyet. Sajnálom a babát.
2015. ápr. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bár nem pártolom, és én sem mennék, megyek, azért ha ésszel jár, tehát nem hetente 15 percet, akkor nem olyan veszélyes. Hangsúlyozom, nem azt mondom,hogy nem jó, de pl. a cigizésnél szerintem ártalmatlanabb. Egy ismerősömnek nagyon pattanásos az arca. SZolival nagyjából jó volt. Amikor terhes lett megkérdezte a dokit,hogy néha mehet-e, mert nagyon csúnya lett a bőre, már az utcára sem szívesen megy ki. Neki a doki engedélyezett két hetente 8-10 percet. Nedves, fehér törölközővel takarta le a hasát.
2015. ápr. 4. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem azt mondom,hogy jó
2015. ápr. 4. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szoláriumban azért felmegy az ember lányának a test hőmérséklete is, ami már önmagában nem egy szerencsés dolog terhesen.. nem tudom az ilyen pláza p×csa miféle anyává lesz..
2015. ápr. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
egyébként a szolinak is szívlapát, hogy megengedik...
2015. ápr. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Én nyitott szoliba jàrtam, kb. fàztam benn. Heti 8 perc. A dokim, védőnőm soha nem szólt, semmi gond nem volt belőle soha. Nagyobb volt a meleg a tetőtéri lakàsunkban.

Szoptatàs alatt alatt is jàrtam egy ideig.


Szerintem semmivel nem kàrosabb mint a nyàri höség. Persze ha 20 percig fekszik valaki a 35 fokban, az biztosan nem jó a babànak sem. De 10 perc kevésbé melegben biztosan nem baj.

2015. ápr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

Az ő teste, az ő gyereke, az ő dolga. Nem vagyok jó véleménnyel a hiú emberekről, akár terhesek, akár nem.


Ugyanakkor idegenek túl sokat foglalkoznak azzal, hogy egy terhes nőnek mit szabad és mit nem. Volt már, hogy valaki számon kért, hogy miért használok terhesen mikrót, milyen felelőtlen anya vagyok. Vagy egy reggel nem volt időm reggelizni, és megkaptam az egyik asszisztenstől, hogy ekkora felelőtlenséget nem tehetek. Most komolyan: a zigóta állapottól mindenki feljogosítva érzi magát, hogy nyakig turkáljon az életemben és a méhemben, nekem ebből elegem van. Törődj te is inkább a saját dolgoddal.

2015. ápr. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!