Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes terhes vagyok. Eddig...

15 hetes terhes vagyok. Eddig még csak Labor I. -es vizsgálatom volt és kombinált tesztem. Belgyógyászatra mikor küldenek el?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem még a háziorvosom küldött el 6 hetesen a védőnőhöz már az összes eredménnyel mentem. Szerintem 15 hetesen már senki nem foglalkozik ilyen koraterhességi vizsgálattal, de ha szeretnél elmenni, kérj beutalót.
2010. febr. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom kötelező vizsgálat, aminek a pecsétje mindenképpen szükséges. Most sem késő megcsináltatni. Egyébként nekem is a háziorvosom adott beutalót. Ekg-eredmény is szükséges!
2010. febr. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Belgyógyászatra bármikor mehetsz. Ott igazán az EKG az, ami fontos...én pl. szülés előtt 1 nappal csináltattam meg. Nekem azt mondta az orvosom,az EKG legyen inkább később, mert a terhesség ideje alatt is lehetnek változások, amik esetleg nem is tudódnak ki, ha rögtön néhány hetesen megcsináltatom.
2010. febr. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem felesleges vizsgálat,pontosabban itt nálunk a mi kerületünkbe például nem is hallottam róla hogy kellene ilyen 3 gyermekem van és egyikkel sem kértek ilyen vizsgálatot.De ha aggaszt mindenképp kérj beutalót mert legalább megnyugszol és ha netán valami lenne akkor még korán kiderül de nem fontos szerintem.
2010. febr. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!