Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alvásproblémák az utolsó...

Alvásproblémák az utolsó trimeszterben - ki hogy kezeli?

Figyelt kérdés
A 29. héten járok és azon kívül, hogy 3-szor/éj ki kell mennem a mosdóba, nagyon nehezen alszom el és éjjel is sokat hánykolódom. Terhesség előtt csak hason aludtam, ez is közrejátszik, de azért oldalt is kibírtam eddig, most viszont olyan feszült vagyok, hogy nem tudok elaludni, csak nagyon nehezen. Ahhoz képest, hogy keveset alszom, következő éjjel nem vagyok hulla fáradt. Pedig nincs semmi lelki tényező, ami miatt aggódom, lelkileg feszült volnék, párommal, munkával és babával is minden a legnagyobb rendben.) Ti hogy vagytok ezzel, hogy kezelitek?

2015. ápr. 7. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Első terhességem alatt nagyon jól aludtam, még az utolsó hetekben is.

Most a második babámat várom, és az eleje óta rosszul alszok. Az elején sokat kellett pisilnem éjjel, aztán a második trimeszterben úgy égett a gyomrom, hogy nem tudtam vízszintesben megmaradni, és most vagyok 36 hetes, és csak rosszabb és rosszabb napról napra. Mindenem fáj, óriási a hasam, fáj a csípőm, így nem tudok oldalt aludni, másképp meg nem lehet...

S mindemellett a nagyobbik lányom minden nap fél 6-kor kel.

Hát őszinte leszek...nagyon fáradt vagyok! De ennek ellenére sem leszek estére álmos, és ennek ellenére sem tudok elaludni könnyen. Ja, és igen, éjjel megint 4-5x kell mennem pisilni.

Kicsit már szét vagyok esve. Alig várom, hogy visszakapjam a testem. :)

2015. ápr. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én holnapra vagyok kiírva. Ezeket az utolsó heteket túl kell élni. Én most ott tartok,hogy 20percnél tovább nem tudok aludni. Vagy fáj valami,vagy pisilni kell :D

Ha csak a feszültség miatt nem tudsz aludni,segíthet egy pohár meleg tej,vagy roibos tea lefekvés előtt.

2015. ápr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!