Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák, Ti megéreztétek a...

Anyukák, Ti megéreztétek a babátok nemét? Olyan nemű is lett végül?

Figyelt kérdés
Még csak most vagyok a 8. hétben, úgyhogy még nem tudom, hogy mi lesz, de annak ellenére, hogy mindig is lányt szerettem volna, amióta teherbe estem, fiút érzek. Persze, tudom, erre nem lehet alapozni, de érdekelne, hogy kinél hogy volt
2015. ápr. 10. 19:21
1 2
 11/19 sandrachnologic ***** válasza:
Mindkettonel. Az első fiú lett, a masodik lany. Olyan erdekes is volt, hogy mindket gyereknel mar megvolt a nev is es az ellentétes nemre nevunk sem volt, nem is tetszett semmi sem, csak nyuglodtunk. Vegul bejott mindket megérzésem es igy a nevekkel sem volt gond. 😊
2015. ápr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, én Bencének készültem mert nem mutattam meg magam és anya úgy érezte fiuk lesz. Hát nekik nem jött be.
2015. ápr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Első terhességemnél pár nappal UH előtt azt álmodtam hogy fiú lesz, akkor meg is mutatta magát, hogy legényke. Olyan volt az álmom, hogy ultrahangon mondtaa doki, hogy ott a kukaca, valóságban is kb. így zajlott. Tegnap éjjel ultrahangról álmodtam, ahol a doki kislánynak látta. Holnap megyünk ultrahangra...kíváncsi vagyok most bejön-e...:-)
2015. ápr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én az első perctől meg voltam győződve hogy kislány, csak a rózsaszín kis ruhákat és lány neveket nézegettem. A 15. héten meg is mutatta magát, valóban kislány! Nekem bejött a megérzésem! :-) 26hkm
2015. ápr. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
73%

Én már a teszt után tuti biztos voltam benne, hogy lány. 16 hetes ultrahangon a doki megerősített benne. 36 hetes ultrahangon is mondta a doki, hogy ott a nuni. Ez hétfőn volt. Szerdán beindult a szülés és megszületett a fiam. :D

A férjem rohangált kicserélni a rózsasszín babakocsit és hordozót. A mama vett ruhát, hogy ne rózsaszínbe vigyük haza. :D Azóta 3 éves nagyfiú.

2015. ápr. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Azt még elfelejtettem, hogy a férjem mondta a szülésznőnek, hogy ne vicceljen, tudom, hogy a feleségem mondta, hogy szivasson meg! :D aztán bejött és 5 percig nézte, hogy az ott bizony egy kuki. :D Nagyon vicces volt.
2015. ápr. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én határozottan állítottam, hogy lány, de nem vagyok benne biztos, hogy megérzés volt, mert lányt szerettem volna mindig, ez befolyásolhatott azért. 16 hetesen mondták, hogy lány, 20 hetes genetikán is az maradt. Most 26 hetes vagyok, jövő héten megyünk 5D-re, remélem még mindig lány :D Bár az előző kettő 4D is volt, és legutóbb a szonográfus azt "ígérte", tuti nem lesz már fiú belőle :)
2015. ápr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Ha valamelyikőtök esetleg idetévedne, ma kiderült, hogy kislány :) és nagyon örülünk :) kis örökmozgó már most :)
2015. júl. 22. 21:52
 19/19 anonim ***** válasza:
:) gratulálok!
2015. júl. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!