Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes vagyok, ma voltam...

7 hetes vagyok, ma voltam dokinál először, de még nem birta kitapintani. Jövő héten megyek uh-ra, remélem ott minden rendben lesz. Januárban már volt egy vetélésem 8 hetesen. A duphaston jó terhességmegtartó gyógyszer?

Figyelt kérdés
2008. aug. 27. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt a gyógyszert nem ismerem,nekem 2 missed ab. után a 3. terhességnél kellett 12. hétig az utrogestant használni.
2008. aug. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és az baj ha még nem tudta kitapintani?Nagyon zavar hogy ugy járhatok mint januárban.
2008. aug. 27. 18:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem nem volt vetélésem, de 7 hetesen még nekem sem tapintotta ki a doki, viszont az uh már 6 hetesen babát jelzett! Szorítok!
2008. aug. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bizakodj!!!nem törvényszerű, hogy a második is elmegy, csak nagyon fél az ember. nekem februárban volt szintén 8 hetesen egy vetélésem.

most 10 hetes vagyok és ugy néz ki minden rendben van.az elején sokat barnáztam és ezért én utrogesztánt kaptam egészen mostanáig szedtem.azzal ne törődj, hogy nem tudta kitapintani, nekem pl. megsem nézte csak ultrahanggal az a tuti. kitartás biztos minden rendben lesz!!!

azzal segithetsz a babádnak a jó beágyazódásán ha sokat pihensz! Üdv:10 hetes kismama:)

2008. aug. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!