Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet a gond ha sok a...

Mi lehet a gond ha sok a magzatvízem?

Figyelt kérdés
35 hetes km vagyok.Nemrég megállapították hogy több a magzatvízem.Voltam cukorterhelésen.Az negatív lett.Mi lehet a gond?Akinek így volt,volt gond a babucival?Vagy veled esetleg.
2015. ápr. 16. 00:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Nekem második gyereknél volt "az átlagosnál több", de okát nem találták és nem lett semmi következménye.

2015. ápr. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
En azt olvastam hogy akkor nem nyel eleget, akinek pedig keves a viz nem pisil eleget,vese problemaja lehet
2015. ápr. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem is tobb, vegig tobb volt, de nem tudjak miert, minden vizsgalatom jo. viszont egy hettel korabban befektet az orvos , mert aggodik, a sok magzatviz sajnos nyomhatja a mehszajat, egyszer csak elfolyik es magaval sodorhatja a koldokzsinort kifele, ami nagyon veszelyes lehet. fokozott pihenesre van szukseged, ne jarkalj tul sokat te se. lehet hogy teged is felvesz az osztalyra hamarabb, ha ugy van. De amugy en gondolom, hogy nekem a stressztol lett tobb a magzatviz, akkor kezdodott amikor idegeskedtem, aztan lejebb ment mikor nyugodtabb voltam..most megint magas...mert megint stressz alatt voltam, tehat azt is javasolnam hogy ne idegeskedj. minden rendben lesz.
2015. ápr. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem is tobb, de nekem a szonografus a genetikan azt mondta, hogy ha nem kimagasloan tobb, akkor nem kell vele foglalkozni. Nekem sem kell, azt mondta max jobban feszulhet a pocak ilyenkor es tobb magneziumot kell szedni. Nekem meg az sincsen.... nyugi nincs semmi baj! ;)

21hkm

2015. ápr. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha kicsit több és nincs semmi más rendellenesség az UH-on és a cukrod is rendben van akkor egy TORCH labort kellene csináltatni, de az is attól függ, hogy mennyivel több. Ha csak egyszeri alkalommal kicsit több akkor nem kell rajta izgulni :D


Utolsó: genetikán szonográfus????????? Hol voltál genetikán?

2015. ápr. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Maganorvosom 4d ultrahang centerbe kuldott genetikara. Ott nezte meg egy szonografus.
2015. ápr. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok - igaza van ötösnek, TORCH-ot is érdemes nézetni (nálam az is rendben volt).
2015. ápr. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Először köszi mindenkinek a válaszokat.Azért vagyok nyugtalan mert ez a terhességem elég zűrös volt.először azt hitték méhen kìvűl van,majd 12hétig hányás,vérzés,kiszáradás 1 hét korház,utána méhizomhuzodás,26 hetesen belsőméhszájnyílás,ujra 1 hét korház.Most meg ez.a Torch jo,a cukrom jo,a baba gyomra-holyagja telődik.Remélem lesz valahogy....
2015. ápr. 17. 14:09
 9/12 A kérdező kommentje:

Bocsi 2.

Véletlen volt

2015. ápr. 17. 14:10
 10/12 anonim ***** válasza:

Akkor marad hintőpor tanácsa: pihenj amennyit tudsz és amennyire lehet nyugi. Még az is lehet, hogy a sok addigi viszontagság "jön ki" ilyen módon.


Majd írj, ha van valami jó hír :)

2015. ápr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!