Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is volt ilyen terhesen?

Nektek is volt ilyen terhesen?

Figyelt kérdés

Tegnap este abban a nagy melegben olyanokat rugdosott a kicsi, mintha az ideg rángatta volna, mindig ugyan oda rúgott és egymás után nagyon sokszor. Nagyon fura érzés volt, ilyet még nem csinált.

Miért lehetett? Ugye nincs semmi baja a pocaklakónak?



2015. ápr. 17. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Csuklik. Persze, hogy volt, most is épp ezt csinálja. Az első lányunk születése után is nagyon csuklós volt.
2015. ápr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sima csuklás :)
2015. ápr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már megijedtem, mert nekem még sohasem csuklott. Olvastam, hogy szoktak, de még nem csinálta. Most nagyon megkönnyebbültem. Köszönöm!
2015. ápr. 17. 13:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy? :) Nekem is először olyan furcsa volt,mondom ez mi lehet. Aztán rájöttem,hogy hát csak csuklik egyem meg. Először azt hiszem a 20-21. hét körül éreztem. Csinálta vagy 1 hónapig,aztán most a 34. hét végén kezdtem el megint érezni,furcsa is volt,hogy közben meg nem csuklott vagy csak nem éreztem.
2015. ápr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
28 hetes vagyok. Én azt hittem, hogy már nem fog csuklani, vagy ha igen akkor meg nem veszem észre, mert mások hamarabb érzik, mint 28. hét.
2015. ápr. 17. 13:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Változó,hogy mikor érzik csuklani,meg az is,hogy egyáltalán mikor kezd el csuklani,mint ahogy az első érezhető magzatmozgást is sokan máshogy és máskor érzik. :)
2015. ápr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is ha ütemes kis" rugást" inkább rángást érezted akkor csuklás:)

Én is úgy 28-30. hét körül kezdtem el érezni:)

Az én lányom rengeteget csuklott és igaz rám/ránk,hogy aki a pocakban sokat csuklik az kint is :)

2015. ápr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!