Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29+2napos terhes vagyok, es...

29+2napos terhes vagyok, es en ugy latom mintha kicsi lenne a pocim. Nem fejlodik rendesen a babam?

Figyelt kérdés
Reggel mikor felkelek semmi hasam sincs.. Olyan mintha nem is lenennk terhes. Ez mitol van?? 29-30 hetes kismamik nektek mekkora a pocitok??
2015. ápr. 18. 17:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Orvosod mit mondott?
2015. ápr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Azért 30 hetesen valamit csak látszódik. Nem kell mindenkinek óriási lufipocinak lennie, ne aggodj :)
2015. ápr. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Orvoshoz most kell majd mennem 32 hetesen. De az eddigi uh-on minden ok volt.
2015. ápr. 18. 18:03
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így vagyok vele,35. hétben vagyok és mostmár nagyobbacska,de pár hete alig látszott és az uh-n minden rendben volt.azt mondta a doki,hogy nem lesz nagy baba,ami nem is baj.:-) szép marad a bőröd,hamarabb lemegy a hasad és lesz egy egészséges,gyönyörű kisbabád.:-)
2015. ápr. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod.. Igy megnyugodtam egy picit. :) Boldog babavarast.. :)
2015. ápr. 18. 18:21
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem a 40 héten volt 90 cm a derekam, és alig látszott a hasam.


Ennek "ellenére" a baba normálisan fejletten született, normál súllyal és minden tökéletesen rendben volt vele.

2015. ápr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy? Magas kismamáknak nem látszik annyira mint az alacsonyabbaknak.
2015. ápr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem tudnál róla feltenni egy képet? Kíváncsi lennék rá,mert nekem is ez a bajom, igaz én még csak 26 hetes vagyok.
2015. ápr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én 4hónapos kismama vagyok 179cm és már most akkora pocim van, mint másnak 7-8 hósan :) Szóval a magas nőknek kisebb a hasa nem áll meg nálam, szerintem ez genetika.
2015. ápr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én alacsony kismama vagyok,első terhességem mégsincs hasam. A többi velem egyidős anyának akkora hasa van hogy néha csak nézek nagyokat. Én nem izgulok a hasam mérete miatt,tudom hogy jól van és fejlődik szépen :) szerintem neked sincs semmi baj csak a mi babáink elférnek ígyis kényelmesen odabent :)
2015. ápr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!