Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős görcsök normalis?

Erős görcsök normalis?

Figyelt kérdés
5 hetes terhes vagyok. Voltam dokinal " jo helyen van megtapadva" de nem latott petezsakot meg. Viszont elegge görcsölök. Szedek magne b6ot ami elmulasztja de amikor elmegy a hatasa ujra görcsölök. :(

2015. ápr. 18. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha csak "megjön érzés" akkor nem gond. Ha nagyon, akkor inkább menj el a dokidhoz.
2015. ápr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az erős görcs sosem jó, miért nem mész be a kórházba? Inkább egy felesleges út legyen. Vagy legalább engedj el egy telefont oda, hátha tanácsolnak valamit.
2015. ápr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Voltam dokinal,aki azt mondta kiméljem magam, és magneziumot szedjek :(
2015. ápr. 18. 17:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor beszélj egy másik orvossal.
2015. ápr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A MagneB6 nekem sem ért semmit. Vegyél magnerotot,vagy magnesi citricitet.
2015. ápr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha nem látott petezsákot,akkor honnan tudja,hogy jó helyen van megtapadva?? Én is 5 hetesen voltam először dokinál akkor már látszott egy 9mm-es petezsák. Persze nem megijeszteni akarlak én is görcsöltem az elején picit. Biztos minden rendben lesz drukkolok:)))
2015. ápr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs petezsák, akkor hogy zárta ki a méhen kívülit? Szerintem menj be kórházba! Én is így voltam az elején. Pozitív teszt után azonnal elkezdtem görcsölni. Kórházba kerültem, vért vettek, kiderült, hogy terhes vagyok valóban, de nem látták uh-n hol tapadt meg, nem találták a petezsákot. Befektettek és két naponta vért vettek, hogy lássák szépen növekszik-e a HCG a szervezetemben. A 4. nap reggelén végre megmutatta magát! Jó helyen volt. Sárgatest ciszta okozta a fájdalmat, de az ugye felszívódott.
2015. ápr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet normalis is :) En pl. 5 hetesen ugy gorcsoltem, hogy azt hittem meg fog jonni, meg egy fel gorcsoldot is be kellett vegyek. De aztan csinaltam egy tesztet es pozitiv lett :) Azota 10+4 hetes vagyok.

Remelem veled is minden renben lesz ;)

Azert ha nagyon aggodsz inkabb menj be az ugyeletre.

2015. ápr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!