Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korábbi császármetszés hege...

Korábbi császármetszés hege (21 hónapja szültem, most 22. hetes kismama vagyok) fájhat már félidő körül?

Figyelt kérdés
Ti is azt javasoljátok, mint a megkérdezett orvosok jó része, hogy inkább császár legyen ez a szülés is? Az első spontán sikerült könnyen, gyorsan, a második sürgősségi császár volt.

2015. ápr. 18. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem császár után 12 hónapos volt fiam mikor ujra teherbe estem, most 19 hós én 35 hetes vagyok egyáltalán nem fáj a heg, bikinivinal alatt vágtak. Óriási hasam van már! 31-32 hetesen azt hitték boltokba hogy napokon belül szülök, azóta csak nő. És még hátra van 1 hónap,
2015. ápr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem nem fájt. Nekem az első császár volt, a második sima..., kifogtam egy jó dokit, aki nem akart mindenáron császározni. A harmadiknák ismét császár, ott a doki az első órában mondta, hogy "császározzunk meg, úgyis volt már egy, le tudom papírozni."


Azért az nem megnyugtató, ha úgy érzed félidőben, hogy fáj az előző heged. Ezt komolyan kell venni. Nekem nem fájt semmim.

2015. ápr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!