Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki terhes és gyakran megrúgja...

Aki terhes és gyakran megrúgja, megüti a pocit a nagyobbik gyerkőc nem lett semmi látható folt a testén?

Figyelt kérdés
Félek hogy nyoma marad, és nagyon sajnálom a picit!
2015. ápr. 19. 07:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz nyoma.

Amúgy meg miért engeded, hogy üssön, meg rugjon?

2015. ápr. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Haha. Hát én nem engedem de egy 19 hósnak nehéz megmagyarázni, véletlenül rúg meg pl pelenkázás vagy felemelem az etetőszékbe és nem akar hiszti közben is megrúg, stb nen akarom én de gyors, de mindig elmagyarázom neki hogy ott a baba stb
2015. ápr. 19. 07:57
 3/5 anonim ***** válasza:
pelenkázd oldalról, emeld a háta mögött :) Apró praktikákkal elkerülheted a rúgást.
2015. ápr. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En is epp igy vagyok, nem erti, hogy nem szabad, kicsi meg. Es nem direkt rug, csak mozognak.. vedve vannak ezek a kis babak odabent, ne aggodj, de mindig mond neki, h nem szabad es kapd el a labat. Egyszer rajon az osszefuggesre :-)
2015. ápr. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Anyum mondta régebben hogy mikor tesòmmal terhes volt a hasára ejtett egy villàt és tesóm oldalán van egy barna folt ahogy nő úgy nő vele és nagyobbodott. Nemtudom attól van-e de bogarat ültetett a fülembe. :-)
2015. ápr. 19. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!