Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetesen normális ha 5...

35 hetesen normális ha 5 percenkét fáj a hasam alja és közben bekeményedik a hasam?

Figyelt kérdés
Tegnap 5-6 percenkét keményedett és közben fájt a hasam alja olyan érzés volt mintha nyomná le a fejét a kisbabám. Ez ment kb 1 órán keresztül. és aztán elmúlt. Ez mitől és miért lehet? Vagy lehetséges hogy ezek a tünetek már a szülést jelzik?
2015. ápr. 19. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Jósló lehetett. És készül a szülésre a tested, ez tök rendben van.
2015. ápr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ez rendben.. En 34 hetes voltam 5perces fajasokkal es elmentem azert dokihoz.. Mento vitt a koraszulott osztalyra es nagy nehezen de sikerult infuzival egy nap alatt megallitani a folyamatot.. Mint kiderult elkaptam egy kis bacit es ez okozta..kaptam szumetrolimot es utana 41hetesen megszuletett :D
2015. ápr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ez a fajas nem mulik el mondjuk 3-4oran keresztul akkor menj dokihoz.. Elozo voltam
2015. ápr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
27. én megyek legközelebb CTG vizsgálatra utána a dokihoz. De csak 1 órán keresztül volt 5 percenként. Aztán ugyan olyan volt minden mint szokott. Ma csak egyszer volt és gyengébben. És Bent kellet maradnod a korházban egészen amíg meg nem született?
2015. ápr. 19. 18:50
 5/6 anonim ***** válasza:
En 2napot maradtam a korhazban es sajat felelossegre elmentem haza.. Amugy mindnent csinaltam ugy ahogy eddig mert tudtam hogy most mar minden oke.Amugy 3napnal tovabb nem is akartak volna hogy bent maradjak caak ugye a 3 napot azert akartak hogy maradjak mert igy fizeti ki nekik az allam utanam a lovet :)
2015. ápr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem. Hát nagyon remélem hogy nem akarnak szülés előtt befektetni, van egy másfél éves kisfiam. Szeretnék itthon maradni vele és csak szülni bemenni. Remélem ez igy lesz.
2015. ápr. 19. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!