Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is mozgott így a babája?

Másnak is mozgott így a babája?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődik, hogy feszülést érzek a hasam valamely részén, van, hogy melegséget is érzek ugyanott, és ha odateszem a tenyerem, ki van dudorodva azon a részen a pocakom, de nem úgy, mintha pl. a kis lába lenne ott, hanem mintha minden esetben a hátát nyomná neki a hasam adott részének, szóval több centi hosszú a kidudorodás.


Pár perccel később lejjebb, vagy éppen feljebb, vagy addigi helyzetétől valamelyik oldalra kerül a "dudor".


Én eddig mindig azt hallottam, hogy a babák a kis lábukat, kezüket szokták nekinyomni a hasfalnak, ezért szinte csak egy kis pukli látszódik a has felszínén.



2015. ápr. 19. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Az alhasamban hol az egyik, hol a masik oldalon neha olyan, minthaa egy teniszlabdat nyomnanak ki, es kemeny is. Aztan 1 perc alatt visszamegy.

UH-n megneztuk, es a kis feneket nyomta ki.

2015. ápr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, a keménység is jellemző, hogy azon a helyen megkeményedik (gondolom, a megfeszüléstől) a hasam. Akkor ez így oké?
2015. ápr. 19. 21:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem ha mozog mindig az egész hátát kinyomja. Olyankor főleg,ha csuklik.olyan,mint egy kis hurka.:-)A lábát is szokta huzigálni,piszok gyorsan és úgy kihegyesedik.jókat mosolygok rajta,de sajnos azt ritkán csinálja.
2015. ápr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És milyen az, amikor csuklik? Olyankor mit érzel?
2015. ápr. 19. 21:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Először furcsa volt,de vártam nagyon,hogy végre érezzem milyen.Olyan,mint amikor mi csuklunk,csak a pocidban érzel egyenletes lüktetést.kb 3 hete érzem majdnem minden nap,nem lehet mozgással összetéveszteni.Sokszor 2 percig is csuklik.
2015. ápr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Na, akkor csuklást még nem éreztem :)


Viszont érdekes, én semmiféle enyhe előjelet nem éreztem, tehát nem voltak pillangók a hasamban, vagy csiklandozó érzés, finom simogató, semmi ilyesmi.


Rögtön az első mozgás abban nyilvánult meg, hogy úgymond eltorzult a hasam, jól láthatóan kidudorodott több centi hosszan belülről a baba a köldököm egyik oldalán. Majd ugyanilyen mozgások ismétlődtek a következő napokban is, a mai napig, mindig kidudorodás, de sosem éreztem a konkrét mozgást, csak már mikor ki volt dudorodva. Aztán eltűnt, és később máshol jelentkezett :) Nem fáj, még nagyon kellemetlennek sem mondanám, inkább érdekes-szokatlan.

2015. ápr. 19. 22:09
 7/7 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


Aaaaz az, amikor az egyik oldalonjol kidudorodik, a masik oldalon meg lent marad a hasad. Feszul, de nem faj.

Ez normalis.

2015. ápr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!