Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan akinek a 17. héten...

Volt olyan akinek a 17. héten azt mondták, hogy úgy látja az orvos, hogy kislány és a legközelebbi ultrahangon meg mást mondott?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 20. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi a 26. hétig Lucáztuk. :D Aztán Marcika lett belőle. :DDD


31 hkm

2015. ápr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18. héten azt mondta "egyenlőre" lány, aztán a 26. héten kiderült hogy fiú :)
2015. ápr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Else hiszem őszinte leszek hozzátok a 17.héten azt mondta az orvosom,hogy úgy néz ki,hogy kislány mert kettő csíkot látott.De azt mondta,hogy még ne mondjam meg a páromnak hát de én akkor is megmondtam :-) és Ő teljesen elkeseredett de az a lényeg,hogy egészséges legyen.De azért én is örülnék ha azt mondaná a 22.heti ultrahangon,hogy növesztett egy kicsi kukacot :-)Nektek nemvolt megérzésetek,hogy mi lehet????
2015. ápr. 20. 18:49
 4/8 anonim ***** válasza:

De igen, elsőre megéreztem, hogy kisfiú, fiúval álmodtam, stb. Olyan kislány lett, hogy csuda.

Most, másodszorra kislányt éreztem, teljesen meglepett, mikor mondták, hogy kisfiú. Szuperül működő anyai megérzéseim vannak :-)

2015. ápr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Igen nekünk is azt mondták a 17. héten, hogy kislány aztán a 24. héten voltunk 4D-n és ott az első mondata az volt a dokinak, ahogy rátette az ultrahangfejet a hasamra, hogy " és itt láthatjuk a kukiját". Hát kicsit meglepődtünk és tényleg fiú lett :-)
2015. ápr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért milyen érdekes tényleg az a biztos amikor megvan a baba vagyis amikor már megszületik hát én is fiút éreztem de ezek szerint rosszak a megérzéseim:-)
2015. ápr. 20. 23:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Öhh, nekem azt mondta igen elismert ultrahangos intézetben a szonográfus, hogy a két csík fiú, a 3 csík lány. És tényleg, nekem lányom lesz, tutibiztos, mert 3 alkalommal láttuk 4D-n is, 2D-n is, és biza 3 csík volt alul a 2D-n, 4D-n egyértelműen nincs kuki (27 hetes vagyok, most néztük megint).

Különben ugyanitt mondták, hogy az orvosok elég gyakran benézik, és ezzel okoznak meglepetéseket, egész egyszerűen azért, mert ők nem elsősorban ezt nézik. Ha a neme érdekel, egy szonográfussal biztosrabbra mehetsz, ő egész nap csak ultrahangoz, több fütyit/puncit lát UH-n, mint bármelyik orvos.

2015. ápr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom hat ezt jó volt így elolvasni hát akkor ezek szerint még bízhatok a fütykösben:D Most vagyok 19 hetes es legközelebb május 7.- en megyek.Izgulok nagyon vagyis mar varom,hogy tenyleg ki van a pocakban:-)
2015. ápr. 21. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!