Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két pozitív tesztem van, ma...

Két pozitív tesztem van, ma elmentem orvoshoz (26 napos ciklusok, ma a 35. napon vagyok) és semmit nem látott az UH-n. Létezik, hogy ennyire a végén sikerült a baba és még annyira fiatal a terhesség, hogy nem látszik?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 20. 22:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
5 nap késésnél lett pozitív. Koszonom a valaszokat :) igyekszem nyugodtan várni :)
2015. ápr. 21. 21:23
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha a nemvárt után lett csak pozitív, főleg ha akkor még halvány volt, előtte meg negatív, akkor tutira később fogant, és akkor még normális, hogy nem látott semmit az orvos.
2015. ápr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Sajnos ma reggel elkezdtem vérezni :(
2015. ápr. 22. 08:31
 14/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom. :( Mostanában nagyon sokmindenkivel megtörténik ez, nem tudom miért :( Azért én a helyedben biztonság kedvéért csinálnék még egy tesztet. Ha elment a baba, akkor negatív lesz, avgy halványabb, mint eddig, de ha erős pozi akkor ott van..
2015. ápr. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, sajnos ez már velem is előfordult. A teszttel még várj pár napot,mert a hcg nem ürül ki egyszerre. Kétnaponta duplázódik, ha vetélés van, akkor utána meg kétnaponta feleződik, úgyhogy az még egy ideig pozitív lesz.nekem miután elkezdtem vérezni, rá egy hétre kellett teszteltem. Minden jót, és szívből kívánom, hogy mielőbb sikerüljön a baba.
2015. ápr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Koszonom, kedvesek vagytok!
2015. ápr. 22. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!