Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire kell megijednem?...

Mennyire kell megijednem? Sárga folyásom van, nem viszket, nem csíp.19hkm

Figyelt kérdés
Múlt héten mentem orvoshoz, a héten lett meg a kenet eredménye, gombára pozitív(1 csillagot írtak, nem tudom, hogy ez a mértékét vagy csak a létét jelzi). A méhszáj c3000. Jövő héten tudok orvoshoz menni, addig tudok valamit tenni?
2015. ápr. 22. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Az orvos mit mondott az eredmenyre?
2015. ápr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még semmit, jövő héten tudok menni hozzá
2015. ápr. 22. 17:32
 3/5 anonim ***** válasza:

De nem mondta az orvos, hogy telefonalj be, ha megvan az eredmeny?

A jovo hetig egy ilyen fertozes siman burokrepedest okozhat.

2015. ápr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is sárga folyásom volt a 25. héten, nem csípett, nem égetett. Akkor voltam laborba. Vizelet vizsgálat sarjadzó gombákat mutatott ki. Először a védőnőt hívtam. Simán azt mondta, hogy nem kell vele foglalkoznom, terhesség alatt van ilyen. Azért kértem másnap egy időpontot az orvoshoz, mivel én is azt olvastam, hogy kinyithatja a méhszájat. Ő írt fel nekem kúpot, amitől megszűnt a folyás. Felhívni nem tudod az orvosod?
2015. ápr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 2 napja ez van és ma azt mondta a doki,hogy nem kell vele foglalkozni amit nem is értek,mivel nem kéne azért,hogy a burok megrepedjen,mert egyből felszáll a fertőzés a kicsihez. Nálad meg főleg nem kéne,mert ha megreped a burok és esetleg úgy,hogy elfolyik a magzatvíz,nincs esélye a kicsinek. Már bocsi nem ijesztgetés céljából írom.
2015. ápr. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!