Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 16. héten milyen magzatmozgá...

A 16. héten milyen magzatmozgásokat éreztetek?

Figyelt kérdés
15. héttől érzem. (második babám). Nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar, és ilyen intenzíven fogom érezni. Egyik nap olyan erős mozgásokat produkált, hogy még láttam is a hasamon, és a férjem is érezte. aztán 2 napja semmi. Megijedtem, de más tünetem nincs. Mi lehet ennek az oka?

2015. ápr. 23. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális:D,de megnézetheted UH-n,ha tudod. Vegyél egy Angel Sound szívhang figyelőt és azzal naponta,biztonságosan tudod majd figyelni a picit. Most még rendben van,ha nem érzed minden nap,de a későbbiekben nem normális,ha nem érzed,főleg ha még "piszkálásra" sem. Most picike még :D ezért nem érzel mindent. Sok boldogságot nektek:D
2015. ápr. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Túl erősen nem kellene még mozognia. Az hogy két napja nem érzed nem baj, boven van még helye. És nem is mindig észrevehető egyébként.

Én nagyon enyhe bokdoseseket erzek, 17 hetes vagyok.

2015. ápr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én pici rángást, bökdösést éreztem a 15. hét végétől, naponta legfeljebb 1-2-szer, és akkor is nagyon gyengén. Volt olyan, hogy ha a hátamon feküdtem, látszódott a hasam egyik vagy másik oldalán egy kis púp. :)) Azóta már nagyobb, egy nap számtalanszor érzem a mocorgását, a 21. hétben járunk.
2015. ápr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
16 hetesen még semmit sem éreztem, igaz első baba.
2015. ápr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!