Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az hogy 2hét alatt...

Normális az hogy 2hét alatt 5-6kg-ot fogyjak? Ilyenkor ez még normális vagy nem?

Figyelt kérdés
ma vagyok pont 15hetes,és 2hete voltam terhesgondozáson,ott megmértek,61kg voltam,(fél kg-ot híztam az előző mérés óta..)és a napokba mértem,55-56kg vagyok:S és ugyanúgy eszek pedig,már rosszulléteim sincsenek szerencsére vagy 3-4hete,úgyhogy van étvágyam,de akkor miért fogyok?Ugye ez nembaj?Vagy aggódjak?:S
2010. febr. 22. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert csak. :) A terhesség fura dolgokat produkál. Én az első trimeszterben 7 kilót fogytam, most 27 hetesen még nem értem el a kezdő súlyomat. Amikor a dokitól rákérdeztem, mosolyogva azt mondta: nem baj.
2010. febr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindig ugyanazzal a mérleggel mérd, és ha lehet meztelenül, és reggel éhgyomorra. Lehet, hogy nem is fogytál csak csal a géped, vagy az övé, vagy mindkettő. Esetleg a ruhád volt nehezebb. Vagy mind együtt. És esetleg fogytál is 1-2 kilót, ami nem baj. Sok lehet a különbség ezekből.
2010. febr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek,hát remélem tényleg nembaj akkor.Ugyanazzal a mérleggel mérem mindig,és mindig köntösbe,szóval nemértem,na mindegy,majd ha a végén meg sokat hízok,majd "viszasírom" még ezt hogy fogytam..:)
2010. febr. 22. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!