Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is megijedtetek volna,...

Ti is megijedtetek volna, vagy csak a hormonok miatt vettem úgy fel?

Figyelt kérdés
Nagy pocim van, 38 hetes vagyok. Ma az utcán odajött hozzám egy vadidegen férfi (illetve szoktam látni őt, viszonylag kis városban lakunk, de nem ismerem) miközben álltam egy fagyizó előtt, a barátnőmet vártam. Először csak megszólított, hogy mikor fogok szülni, meg hogy fiú lesz-e vagy lány. Erre válaszoltam, mert ilyen sokszor előfordul. Aztán elkezdett ilyeneket kérdezni, hogy könnyen összejött-e a baba, ezt már vadidegentől eléggé furcsálltam, és nem is mondtam rá semmit, a végén pedig látszólag poénkodva, de inkább bizalmaskodva elkezdett ilyeneket mondani, hogy van akinek csak egyszer kell együtt lenni a párjával hozzá, másnak minden nap, és én melyik típus vagyok, na itt már én megijedtem, olyan tolakodó volt az egész, és szégyen ide, szégyen oda, de szó nélkül sarkon fordultam és "elmenekültem" (nem futottam, de ha mertem volna a pocakommal, akkor futok). Utána azon gondolkodtam, hogy lehet, hogy csak a hormonok miatt éreztem annyira gáznak a szitut, és bunkón otthagytam pedig csak kedves akart lenni? Vagy valami idióta volt, és máskor ha látom messziről kerüljem el?
2015. ápr. 30. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Igazad van, hoyg otthagytad.


Nem feltétlen akart valami rosszat, de mindenképpen nagyon bunkó, primitív alak lehetett. Mások magánéletére (föként a szexuális oldalra) rákérdezgetni még ismerösök esetében is nagyfokú tapintatlanság, de teljesen idegenek esetében még fokozottabban.

2015. ápr. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valami perverz volt aki erre és a terhes nőkre izgul.
2015. ápr. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó, hogy leléptél! Ez valami beteg állat lehetett!
2015. ápr. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jól tetted. Az hogy mikor szulsz és hogy fiú vagy lány érdeklődő, kedveskedő kérdések.

De az hogy gyakorlatilag azt kérdezte milyen gyakran csináltátok extra gáz. Ép eszű ember nem kérdez ilyet idegentől.

2015. ápr. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez igy 3. kerdesnek kicsit eros. Tuti vmi perverz. A jovoben is keruld inkabb!!
2015. ápr. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyan ez volt velünk is!

Nem tudom hány hetes lehettem,de egy bevásárló központba mentünk és azon belül volt egy kis üzlet, épp nézegettük a csecsebecséket mire az eladó "férfi" megkérdezte, szinte tök ugyanezeket amit tőled.

Először,csak hogy mikor érkezik a kicsi, aztán,hogy fiú e vagy lány. És utána jöttek a szaftosabb kérdések. A következő az volt,hogy hamar össze jött a kicsi?! " lehet ugyanaz a pasas:) Na ott még válaszoltam,hogy is-is. És szinte szó szerint mi is sarkon fordultunk és már jöttünk is el:) Esküszöm bexarás volt,hogy milyen (közvetlen) más szóval tapintatlan hülye:) volt.

2015. máj. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!