Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magzat vajon mindig örül...

A magzat vajon mindig örül annak, ha megsimogatom a pocakomat?

Figyelt kérdés
Amikor kinyomja magát, és odateszem a tenyeremet vagy megsimítom a "dudort", általában rúg egyet (vagy többet). Ezzel most vajon a tetszését vagy a nemtetszését (vidd innen a kezed)fejezi ki?

2015. ápr. 30. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a részéről nem érzelmi megnyilvánulások, hanem ösztönös mozgások. A saját hasad simogatását ő nem érzi meg. Ha viszont beszélsz, vagy énekelsz, esetleg zenét hallgatsz, azt meghallja.
2015. ápr. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem, sőt, szerintem nem is biztos, hogy érzik, elég sok minden van a baba és a kezed között még.

hány hetes vagy?

mert mondjuk 38 hetesen el tudom képzelni, hogy "érzi" hogy ott melegebb van, de mondjuk 20 hetesen kétlem, hogy bármilyen nem tetszését akarná kifejezni

2015. ápr. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

25 hetes vagyok, 13. het ota erzem a babat, es 2 hete vettem eszre, hogy ha ebren van, akkor tudatosan reagal a simogatasaimra, bokdoseseimre.

Sajnos fekudnom kell, igy van energiam es idom a 'kiserletekre'.

2015. ápr. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!