Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A védőnő szerint a vizesedés...

A védőnő szerint a vizesedés miatt lehet a hízás, volt valaki így?

Figyelt kérdés

37 hetes vagyok, egy hónap alatt 6kg hízást mutatott a mérleg. Hát majdnem sokkot kaptam.

Főleg az utóbbi két hónapban annyira nincs étvágyam, saját magam kell figyelmeztetnem, hogy hoppá délután egy óra és még nem ettem semmit.

Nagyon vizesedik az egész lábam. Volt valaki így?



2015. máj. 6. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, én. A vége olyan 18-20 kg hízás körül volt, már inkább rá sem álltam a mérlegre. A szülés után 2 héttel egy gramm nem volt rajtam.
2015. máj. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jelenleg 26 kg hízásnál tartok. Ez a 6kg egy hónap leforgása alatt volt.

Akkor megnyugodtam, mondom nem is látok magamon ennyi hízást. A régi ruháim 80%-a ugyan úgy rám jön.

2015. máj. 6. 15:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a vérnyomás rendben, vizeletben fehérje nincs, akkor semmi gond, majd lemegy a víz.
2015. máj. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En 23kg hiztam.szules utan 1hettel 10kg voltam kevesebb.olyan vizes voltam hogy a gyurum az ujjam feleig sem jott fel.58kg voltam mikor terhes lettem.
2015. máj. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam! +25 kilóval mentem szülni (mamut lábakkal, és vérnyomásnaplóval a kezemben)! Szülés után a kórházban (majd még 2 hétig itthon is) nem bírtam papucsban járni mert konkrétan folyt belőle a víz, és csak csúszkáltam benne mint egy h.lye! :) Szüléssel+utána 2 hét alatt összesen 15 kiló ment le.
2015. máj. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szintén, +25kg volt a végére, a védőnő már szétszekálta az agyamat, de nem tudtam mit csinálni. A bokám már olyan volt mint egy mamut. De a kórházból már csak +5 kilóval jöttem haza.
2015. máj. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!