Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baba vagy csak időbe...

Lehet baba vagy csak időbe telik míg beáll a ciklusom?

Figyelt kérdés
Januárban szültem, április 4-én meg is jött az első menszeszem, (sajnos csak 2 hónapig tudtam szoptatni mert elapadt a tejem. ) Szülés előtt 28-30 naposak voltak a ciklusaim, de most még nem jött meg, semmi jele. Lehetséges lenne, hogy baba van a dologban már most? Parhatex kúppal védekeztünk. Csináltam tegnap délután tesztet negatív lett egyértelműen. Lehetséges az ilyen? vagy még nem állt be rendesen? bocsánat a kusza kérdésért, olvastam ilyet is olyat is, de anyukám szerint nem nagyon szokott késni szülés után már, neki az a tapasztalata,hogy szülés után már pontosan jön meg. Mit gondoltok?

2015. máj. 6. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ja, mert anyukádnak pontosan jött meg, akkor már mindenkinek...

Hányadik ciklusnapon vagy?

Amúgy a Pharmatexről azt hallottam, hogy annál még az imádkozás is hatásosabb védekezés. Szóval biztos ne légy benne. Holnap reggel tesztelj újra, és ha 48. nap után se jön meg, akkor keresd fel a nőgyógyászodat, akár egészségügyi probléma is állhat a háttérben.

2015. máj. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oda írtam,hogy neki ez a tapasztalata. 5 gyereke van, egyébként köszönöm a választ :)
2015. máj. 6. 17:41
 3/4 anonim ***** válasza:
A pharmetexről én is azt hallottam, hogy nem védekezés.
2015. máj. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Wiky93 ***** válasza:

Szerintem nincs babó.

Én decemberben szültem, márciusban megjött (mielőtt megjött csináltam teszet) aztán áprilisba kimaradt, most májusban pedig ma jött meg... Lehet nálad is ez van.. Mondjuk nekem mindig is menzesz kimaradásaim voltak :( Ezért most elkezdtem szedni fogamzásgátlót.

2015. máj. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!