Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miután kimutatja a HCG teszt...

Miután kimutatja a HCG teszt a terhességet mennyi az esély a vetélésre?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy nem igazán jó ötlet tesztelni a 10-es erősségű Hcg teszttel, mert már azt a korai terhességet is kimutatja ami nem tud maradni,és elhal, majd a mensivel együtt távozik.

Ugye sokat hallottunk már arról hogy a korai terhesség a mensivel ér véget.

Amikor már a terhességet egy 25-ös teszttel nézem,és nem jött meg és pozitív, így is ugyanakkora a vetélés esélye?


2008. aug. 29. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A vetélés esélye mindig fennáll,függetlenül attól,hogy milyen érzékenységű tesztel tesztelsz.Én egy sima tesztet csináltam,még a mensi előtt és már az pozitív volt.27 hetes kismami
2008. aug. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Így van. A vetélés esélye végig fennáll. Legnagyobb esélye az első 12 hétben van.

A 2. trimeszterben már csökken.

Én is sima tesztet csináltam.

30 hetes kismami

2008. aug. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért nem örölsz inkább, mint hogy a vetélésen gondolkodsz?

Vetélés bármikor lehet, esélye 50%. Vagy lesz, vagy nem.

Inkább élvezd:-) !!!

2008. aug. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A vetélés kockázata a 12. hétig nagy. Az, hogy pozitív a teszted, az egy dolog. Az elején a kicsi kilökődhet, illetve elhalhat az első trimeszterben. De ne így állj hozzá!
2008. aug. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!