Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha ilyen hamar keményedik a...

Ha ilyen hamar keményedik a hasam, akkor is kihúzhatom a terhesség végéig?

Figyelt kérdés
17 hetes vagyok, 2 napja keményedik a hasam. Tegnap voltam orvosnál, megemelte a MagneB6 adagomat 3x2-re, és több pihenést javasolt. Az előző terhességemnél csak a 28. héttől keményedett a hasam, és a 40. héten szültem. Van esély rá, hogy most is kihúzom a végéig, és nem lesz koraszülésem?
2015. máj. 8. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, több magnézium és pihenés. Simán lehet ebből még túlhordás is.
2015. máj. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne Magne B6-ot szedj, hanem valami jó magnéziumkészítményt. (Magnerot, Magnesii citricit)

Én a 20. héttől keményedtem elég durván. A 37. héten szültem. Babám makk egészséges.

A keményedéstől még végighordhatod a babát, de pihenj sokat és tényleg jóféle magnéziumot szedj!

2015. máj. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor a Magneb6-ot dobd ki a kukába mert sz.rt sem ér! :) Magnerotot szedtem a 20. héttől mert keményedtem, és 3 nappal szültem a kiírt előtt!
2015. máj. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elég magnezium kell és akkor jó lesz. Valami jó nagy dózisút. Egyik nagy dózisú sem divat itt mondjuk, én többet próbáltam már mert terhesség előtt is kellett szednem másért, nekem a magne b6 meg magnerot olyan hatást váltott ki mint a c vitamin. Magnosolv napi egy is elég.

Lehet 6 szem mondjuk azokból is elég lenne már. Csak azt meg győzze az ember venni.

2015. máj. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyilván hisz ha idő előtt szül az is a terhesség vége.
2015. máj. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is nagyon korán kezdett keményedni a hasam és nagyon meg is ijedtem, de az orvosom megnyugtatott, hogy nincsen semmi baj. Azt mondta, hogy a sportokat hanyagoljam, és a sétákat rövidítsem, és ha egy kicsit is érzem, hogy nem jó, egyből pihenjek le. Plusz a MagneB6 tényleg semmit sem ér, nekem naponta 3x2 magnesium citricumot kell szednem, de mostanra minden a legnagyobb rendben van. 35hkm
2015. máj. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!